Vraag me af of er meer meiden zijn die dit hebben meegemaakt.. Ben nu ruim 6 weken zwanger en had gisterenavond ineens heel heftig bloedverlies, alsof je menstruatie begint.. Dit hield paar uurtjes aan.. Alleen helderrood bloed, geen stolsels.. Vannacht niks en vandaag tot nu toe alleen bruine afscheiding.. Heb al eens eerder n miskraam gehad en dit begon ook savonds maar zette eigenlijk meteen door.. Echt buikpijn heb ik niet, hooguit n licht menstruatiegevoel, maar kan ook zijn dat ik me dat inbeeld en me gewoon te druk maak.. Heeft iemand dit ook gehad?? Gaat het nog doorzetten en wordt het een miskraam of kan t wat anders zijn? Toch wel flink geschrokken..
Hier geen ervaringen mee. Heb zelf een MA gehad. Het is in elk geval hoopvol dat je geen buikpijn hebt. Het kan denk ik beide kanten uit gaan. Ik zou even de verloskundige bellen voor een echo. Sterkte, ik hoop op een plakbeeb voor je! Liefs
ja met 6w3 2-3 dagen lang veel bloed verloren. Geen buikpijn en geen stolsrls. Ging dag erna voor een echo voor bevestigende mk maar zagen twee mooie hartjes kloppen en ik bleek een groot hematoom te hebben wat het bloedverlies veroorzaakte. Zolang je geen buikkrampen hebt en stolsels vind ik het hoopvol! Sterkte want elke x naar de wc gaan is gwn hell. Hoop dat t goed zit!
Heb verloskundige even gebeld.. Moet gewoon afwachten en deze week even contact houden. Kan gesprongen adertje zijn (zoals bijv n bloedneus) wat even heftig bloed. Ze hebben alleen op donderdag echospreekuur in het ziekenhuis, dus misschien dat ik as donderdag tussendoor kan voor n echo. Anders moet ik wachten tot de week erop, dan stond sowieso mijn 1e echo gepland.. Pfff wachten duurt lang!! En inderdaad, steeds maar checken op de wc.. Vreselijk!
Wow krullie85!! En dan ook gelijk 2 mooie hartjes zien! Terwijl je al van t ergste uitgaat.. Wat houdt een hematoom in? En heeft dat nu gevolgen voor je zwangerschap?
oei afwachten tot donderdag? Kan dat niet anders? Ik had t in t wknd en mocht maandag meteen komen. Loop wel in het zh. Hoor dit vaker bij vks. Zou morgen nog eens bellen en op n echo staan. Stress is ook niet goed. Met ruim zes weken moet er wat te zien zijn. Hematoom is n bloedprop in je baarmoeder. Bloed wat zich heeft verzameld na bloefing van een gesprongen ader. Het kan in de loop van je zwangerschap vanzelf wegtrekken maar bij mij was hij dusdanig groot dat er een restje zal blijven zitten de hele zwangerschap. Er zijn verhalen met vroegtijdig breken van de vliezen daardoor maar als t bloedverlies verder is gestopt is de kans ook groot dat het gewoon goed gaat. Ik moet me rustig houden en mag niet tillen enzo. Tot nu toe geen bloeding meer gehad dus dat gaat goed. Ik tel af naar de 25wkn dan zit ik wat meer "safe" omdat ze dan evt te redden zijn. Succes en sterkte en hou ons op de hoogte. En bellen morgen! Ik zou echt niet af kunnen wachten.
Klinkt heftig krullie! Je weet natuurlijk waar je t voor doet, maar lijkt me toch lastig je rust te moeten pakken.. Zeker als je al n kindje hebt rondlopen! Gelukkig gaat het tot nu toe goed! Voor jou ook sterkte en succes!! Ga idd morgen weer bellen, maar geloof niet dat ik eerder terecht kan.. Ze "huren" kamer in t ziekenhuis waar ze alleen op donderdag echo's maken.. Op de vkpraktijk hebben ze geen echo apparaat..
Ik ga duimen voor je!!! Bij mij liep het helaas niet positief uit.. Jammer dat je idd je echo zo laat krijgt