Zouden jullie met mij willen meekijken? Ik vraag me af wanneer de piek is geweest. Naar mijn idee zit er namelijk niet veel verschil tussen.. wellicht te vaak getest? Donkerder dan deze worden ze normaal nooit bij mij. Bedankt voor het meekijken!
Een piek kan een halve dag duren maar ook twee dagen duren, bij mij zelfs drie dus dat er niet veel verschil tussen zit dat kan. Ik zelf zou zeggen dat er nog geen positieve tussen zit maar dat is omdat ik wel altijd duidelijk positieve testen heb. Jij weet het het beste van jezelf en bij meerdere is het zo dat ie nooit even donker worden als controle streep en als ik dan moet kiezen dan is dat 10/12 om 10:45
Je hebt geen gelijke testen. Dus eigenlijk nog geen piek gehad. Doortesten dus. Maar soms lees ik ook dat dames geen positieve test krijgen. Dus ja..... enige wat je kunt doen is 1x per dag door testen als je ziet dat deze donkerder wordt dan dat je al gehad hebt, ga je 2x per dag testen. Nu om de 2 dagen even knuffelen zodat je iets niet mist....
Bedankt voor jullie antwoord! Mijn testen worden nooit donkerder dan die van 9/12 om 20.30 uur. Ik word dan altijd 12/14 dagen later ongesteld. Zie dat dus dan als mijn positieve test. Test nu voor het eerst meerdere keren per dag, hoopte op meer duidelijkheid maar schept alleen maar meer onduidelijkheid. De test van 11/12 is een stuk lichter. Daarom gestopt met testen.
Actiontesten toch? Dit zijn mijn testen. Heb ze niet donkerder gekregen dan 5-12 Volgens mij heeft je piek 2 dagen geduurd. Die van 10-12 lijkt mij ook vrij donker.
Ik ga voor 9-12 om 20.30. Die is het donkerst van allemaal. Echter zal je het pas gaan zien als de testen vandaag/morgen gaan aflopen. Hoe was je test vandaag?
Bedankt voor de reacties! Zijn inderdaad testen van Action. Bij jou dus hetzelfde als bij mij. Ga jij uit van 5/12? Een piek van 2 dagen, ga je dan uit van start 9/12 en sprong na 48 uur? Heb vandaag niet meer getest. Die laatste was al beduidend minder donker en de tegen waren op. Achteraf spijt dat ik niet door getest heb. Dat had wellicht wat duidelijkheid gegeven!
Jouw test van 10-12 de ochtend lijkt ook nog vrij donker. Als ik ze vergelijk met mijn testen zou ik bij jou die van 9-12 en 10-12 de ochtend ook nig als positief beschouwen. Ik ga er maar vanuit dat 5-12 mijn piek is geweest... De latere testen blijven allemaal heel licht. Ik heb verder getest tot en met vandaag... Volgende ronde geen Actiontesten meer voor mij. Vind ze vrij moeilijk af te lezen
Ik heb met actiontesten nooit een piek gehad. Probeer eens een ander merk ernaast te doen om te kijken of je daar wel een duidelijke piek mee kreeg. Ik gebruikte de sensitesten en die werden bij mij wel overduidelijk positief.