Dat is positief denken haha daar ben ik ook heel goed in. Heb rond nod meestal een kv2v5, een actiontest en een sensitest dipstick in huis.... gewoon puur positief denken wuhahaha ik ben benieuwd
Daarnet nog een action gedaan en ik zie int echt precies een schaduwke. Hij zal wss nt op foto te zien zijn. Zien jullie hem ook?
Jaaa. Die is mooi!! Op de action lijk ik indd ook wat te zien (bij mij is de kv eerder duidelijker positief dan action). Hoeveel DPO ben je nu?
Ik ben nu 10/11 dpo dus ik vind hem wel licht voor zo ver. Maar zolang hij oploopt maak ik mij geen zorgen Morgen nog eens een kruidvat doen
Bij mijn zoontje had ik al een knaller op 13 dpo met de action, maar je mag zwangerschappen niet vglen zeker? Ik heb ook pijnlijke titties sinds zondagavond en krijg eten moeilijk binnen
Ik had de vorige zwangerschap ook sneller duidelijkere streepjes... nu iets langzamer. Maar ik denk dat het best kan, hcg opbouw verschillend bij de zwangerschappen. In mijn album heb ik ook foto's van mijn 10 en 11 dpo staan en die lijken op jouw test nu.
dus toch!!!! Coool, gefeliciteerd hihi, misschien door dat water druppelen verzamelt ie op t juiste plekje de hcg haha!