Ons mannetje is morgen 6 weken oud en we hebben al de tijd kruidvat standaard 1 gegeven. Vanaf ongeveer 3 weken krijgt hij daarbij hongerige baby van nutrilon. Nu komt het! Omdat de kruidvat hier gewoon niet handig meer zit wil ik graag overstappen naar nestle groeie/goede start nr1 Hoe doe ik dat want als ik moet gaan mengen zou hij en kruidvat en nestel en hongerige baby krijgen.... Hij krijgt 5 x 150/5 waarvan 2 hongerige baby en 3 standaard Graag tips hoe we dit moeten doen!
Gewoon het ene pak leegmaken en beginnen aan het andere (dus de nestle) En daar de hongerige baby bij doen. Misschien ff iets om over na te denken: Nestle mag je vanwege de probiotica niet warmer maken dan 37 graden. Veel van de hongerige baby voeding moet je met water vers van de kook doen. Dit zou dus de Nestle te niet doen zeg maar....
hey aapie hier ook vrijdag over gestapt van friso h.a naar nutrilon omneo gewoon in 1 keer en niets aan de hand. zou kruidvat opmaken en dan verder gaan met de nieuwe
Ik zou niet te vaak zomaar overstappen. Niet elk kindje kan er goed tegen. Maar doe je het toch, dan zou ik het geleidelijk doen. Elke dag een schepje meer. Of iets sneller: elke fles een schepje meer. Maar ik zou niet snel meer voor een duur merk gaan, als er ook een goedkopere (huismerk) babyvoeding is. Zijn allemaal goed hoor!
De overstap heeft ook te maken met het zuur dat ons kleintje krijgt van kruidvat voeding tenminste dar vermoeden we en het cb adviseerde ons daarom ook om te kijken naar andere voeding om te zien of dat werkt
Als je kind zuur oprispt, dus reflux heeft dan gaat overstappen naar een ander merk standaardvoeding echt niet helpen. Ik neem aan dat je forte bijmengt omdat hijhongerig overkomt? Hongerig lijken, onverzadigbaar, is ook een teken van (verborgen) reflux. Dat zuur doet namelijk flink pijn, en die pijn voelen ze niet als ze drinken. Daardoor willen ze per voeding meer drinken dan ze eigenlijk nodig hebben en daardoor krijgen ze meer last omdat met een volle maag er weer meer zuur omhoog komt. Je kunt beter bij elke fles wat johannesbroodpitmeel toevoegen, dat maakt de melk dikker waardoor het beter binnen blijft. Blij je kind last hebben van zuur, ga dan naar de huisarts voor medicatie. Grote kans dat als dat zuur onder controle is je de forte minder of niet meer nodig hebt. Maar overstappen om Nestle gaat echt niet helpen en is alleen maar extra ingewikkeld voor jou en je kind.
aappie. zoals je weet had dani ook erge last van zen ontlasting vandaar de overstap naar omneo ik mocht dat in 1 keer doen van cb. het zuur heeft dani ook heel erg zo zielig soms krijst hij het uit soms van het zuur soms van de lucht in zen darmen.. als hij zuur uit zen mond ruikt geef ik hem een slokje water, of dat goed is weet ik niet. ik moet het van de huisarts ook in de gaten houden vanwege mogelijke reflux. rechtopvoeden na voeden tijdje rechtop houden en matrasje van bedje iets omhoog zodat hij iets schuin ligt. als het zuur blijft moet ik weer terug komen..
Sam blijft het idd maar herkauwen nog niet echt huilen erbij maar echt het herkauwen ervan. Moet eigenlijk zeggen dta het is gekomen nadat we zijn begonnen met infacol maar daar zijn we nu al bijna 3 weken vanaf
Als hij zuur ruikt dan heeft hij niet veel aan water hoor! Dan is aanpakken van je schema (veel kleinere flessen, veel vaker ), eventueel indikken en eventueel medicatie waarschijnlijk nodig.