9 maanden beurs

Discussion in 'De lounge' started by me mama, Dec 31, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. me mama

    me mama Lid

    Nov 3, 2008
    68
    0
    6
    Is iemand van jullie wel eens naar de 9 maanden beurs geweest?
    Wij willen namelijk graag gaan in februari, maar vragen ons af of het de moeite is of dat je 'door de bomen het bos niet meer ziet'.
    We hebben namelijk al wat leuke kamertjes en wagens gezien en vragen ons af of er nu ook echt goede beursaanbiedingen of iets dergelijks zijn?
    Dan wachten we uiteraard liever nog eventjes met de aanschaf tot de 9 maanden beurs ;)

    Bedankt alvast voor jullie reacties en allemaal een heel goed, gezond en vooral speciaal 2009 gewenst!
     
  2. Koeky

    Koeky Fanatiek lid

    Ik ga in feb weer. Tis gelukkig niet zo heel groot dus je hebt een beetje overzicht. En er zijn hele leuke aanbiedingen te vinden alleen kamertjes en wagens heb ik geen idee van.
     
  3. mj24

    mj24 Fanatiek lid

    Jun 7, 2006
    4,321
    0
    0
    Amsterdam
    is het ook interessant als je iets oudere kinderen hebt?
     
  4. Koeky

    Koeky Fanatiek lid

    Ja hoor er worden gewoon kleertjes verkocht. In een hoop maten. :) ook wel veel speelgoed. :) Tis wel heel erg baby gericht maar je vind er ook leuke dingen voor de dreumessen.
     

Share This Page