Paar dagen terug begon de pijn in mijn onderrug. maar het word steeds erger Kon gister niet eens meer recht op staan van de pijn loop als een oud vrouwtje haha Had gehoopt dat het vandaag beter zou gaan maar stapte net mn bed uit en helaas.. het doet nog steeds zo'n pijn. Fysio gebeld en kan maandag terecht. Hebben jullie tips om de pijn te verminderen? het is echt mn ruggengraat die zeer doet, gister tintelde mn rechter been. pijn trekt door naar de zijkanten en naar mn heupen/bekken
Rustig weekend houden. Beweging en rust voldoende afwisselen. En proberen als je zit in kleermakerszit te zitten. Fijn dat je maandag al terecht kan bij de fysio! Ze heeft mij goed geholpen dinsdag.
Ik heb een stomme bekken therapeut Ze is er zo 1 van "t valt allemaal wel mee joh" maar ze zit op 3 min lopen en andere op 10-15 min fietsen
het klinkt meer als zwangerschapsischias. Zwangerschapsverschijnselen: zwangerschapsischias (ischias) | Zwangerschapskwaaltjes | WIJ.nl. Kan je niet met de auto naar die andere fysio?
Fietsen met bekkenpijn gaat vaak beter dan lopen. (teminste dat zei mijn fysio toen) Verder als je caylen moet tillen,doe dit dan niet op je heup maar met 2 handen voor/boven je buik. En misschien een hittepit voor je rug?
Dat denk ik ook. Heb zelf bi en dat is niet je ruggengraat en ook geen tintelingen. Tintelingen duiden vaak op ren beknelde zenuw ergens. Zou zeker rust houden, maar dat wel afwisselen met beweging. Succes en hopelijk is het snel maandag voor je .
Ik heb hele zware bekkeninstabilteit gehad die door de verloskundige werd afgedaan als 'je zal wel last hebben van je rug, is normaal'. Volgens de gyn had ik er dus een verwaarloosde bekkeninstabiliteit aan overgehouden die na bevallig overging in een heftige slijmbeursontsteking. Dus led dat je direct hulp zoekt. Zo'n therapeut blijkt je hele goede oefeningen en tips te geven.
Zal straks op de laptop even naar die site kijken kan via mobiel niet op postcode zoeken. Mn buik rechts onderin en rechter lies doen ook zeer Weekend rustig aan doen gaat moeilijk. Ml moet werken van 11 tot 20 dus de zorg voor zoon komt helaas volledig op mij neer.
Ik heb ook erge bi, heb bekkenband en loop op krukken. laat het huishouden dit weekend even voor wat het is. zorg voor een balans tussen belasting en belastbaarheid. Vraag Hulp aan ouders/vrienden voor de zorg van je zoon dit weekend. Vermijd traplopen. Goed rechtop zitten of liggen op je rug met een paar kussens onder je benen. Ikzelf kan helemaal niks meer doen en zit voornamelijk binnen, woon op drie hoog zonder lift en moet drie trappen af. Dit doe ik Max1x per dag. Sterkte!