Hey wie kan mij helpen dit is me eerste maand dat ik me ovulatie aan het zoeken ben met de action testen, ik kom er niet echt uit, wie kan me helpen de onderste is van vandaag middelste van gister en eerste van eergisteren. Komt mijn ovulatie er nog aan of is hij al positief geweest. Vorige maand deed ik het met de clearblue dubbele hormoon die gaf op dag 18 van me cyclus een knipperende smiley dus positief.
Het zou de middelste kunnen zijn geweest maar grote kans dat hij nog moet komen.... nog even doorgaan
Oh sorry misschien een beetje onduidelijk. Vorige maand cyclus dag 18 had ik een positieve test dus dat was op 26 december dat bedoelde ik
ik zou gewoon iedere dag blijven testen(zelfde tijdstip) en mocht je test streep donkerder worden als controle streep 2 x p dag testen
Dank jullie wel allemaal! Ga dus zo even naar de action ovulatie testen inslaan haha ik test nog even door
Dat verschilt per persoon. Bij een vriendin van mij zag hij er zo uit als de middelste en zij is zwanger geraakt. Bij mij was het echt een knaller en niet zwanger.