Mn buik is de afgelopen 4 weken amper tot niet gegroeid! Morgen weer afspraak gyn maar maak me toch best wel zorgen.. baarmoeder moet rond deze termijn rond navel of boven navel uitkomen.. of in ieder geval iets gegroeid zijn en dat is het niet echt :-s .. Ben heel benieuwd naar morgen!
Hoe weet je dat je bm niet al hoger zit? Ben je naar de gyn geweest? Ik zag je foto van je buik en vond het er wel goed uitzien voor jouw termijn. Ik ben 2 weken verder dan jij en ook bij mij is het de afgelopen weken niet heel snel gegroeid. Op een gegeven moment groeit het wel alleen niet heel snel meer.
En het wil niet altijd wat zeggen. Hier is baarmoeder wel boven de navel sinds 26 weken. Echter wel groei achterstand bij de baby sinds 20 weken. Buik en baarmoeder wel gemiddeld maar kindje dus echt kleiner. Succes morgen
Bij mij kwam hij bijna tot mijn ribben rond jouw termijn, dus ze wilden gelijk een suikertest en groeiecho... Uit de suikertest kwam niks en met de groeiecho bleek alles op schema te liggen. Ik droeg blijkbaar hoog. Anderen dragen naar voren of naar achter, waardoor de baarmoeder in lengte niet opvallend groeit. Ik hoop voor je dat het zo lang mogelijk zo blijft. Benauwd zijn met al 30 weken en een baby die met zijn kont ertegen zit is geen pretje
Ben ook even naar die foto gaan kijken. Moet zeggen dat ik je buik eerder groter dan kleiner vind voor die termijn Een van de eerste dingen die in de meeste boekjes staan is dat je geen buiken moet vergelijken. Zoals al gezegd is het zo afhankelijk van hoe je draagt. Denk dat wij 'leken' ook niet in staat zijn om echt goed te voelen of de buik groeit of niet. Misschien lijkt het voor jou dat het niet groeit, maar is dit echt zo? Natuurlijk kan er morgen minder goed nieuws komen, maar denk echt dat de kans niet groter is dan bij iedere andere vrouw die morgen naar de gyn/vk gaat. Zou me er dus niet al te druk over maken, sowieso omdat je er nu niks aan kunt doen. Probeer het los te laten en veel succes morgen!
Mijn navel zit volgens de verloskundige "verkeerd", veel hoger dan bij de meeste. Daardoor zou je snel kunnn denken dat de baarmoeder te laag/niet voldoende groeit maar is dus totaal niet zo. Met andere woorden. Geen een lichaam is hetzelfde... maak je niet te druk.
Mijn navel zat inderdaad ook 'hoog'. Daardoor leek ik ook een kleinere buik te hebben. Was mij nooit opgevallen dat ik een 'afwijkende' navel had Later dacht men dat mijn baby een groeiachterstand had, uiteindelijk toch een smurf van 3400 gram gekregen. Zal dus vast goed komen! Succes!
Maarja, je bent geen professional toch? Ik zou het aan hun overlaten, ze zeggen het heus wel als er iets niet goed is
Mijn buik meet te klein voor aantal weken dus groeiecho gehad, blijkt de baby juist voor te lopen voor de termijn. Ik had trouwens gevoel dat mijn buik wel heel erg gegroeid was dus iig mijn gevoel zegt niet alles over realiteit en meten zegt inderdaad niet alles over de groei van de baby. Maar als ze zich zorgen maken zullen ze vast een echo doen.
Bestte Mikkie je plaatst de afgelopen weken echt de een na de andere zorg en twijfel topic! Zwanger zijn is spannend en onzeker, maar leef gewoon en maak je is wat minder druk! Je hebt ook zwangerschapsclubs, vraag het daar in je maandclubje!
Misschien voel je het niet zo goed? Ik denk maar even mee hoor. Ik dacht ook eerst dat mn baarmoeder erg laag zat omdat ik de baby vrij laag voelde heel af en toe. Uiteindelijk tijdens de controle van 24 weken bleek mn bm dus vrij hoog te zitten. Wat ik bedoel te zeggen..let it go. Jij hebt er toch geen invloed over en zolang je je kleintje voelt zou ik me niet zoveel zorgen maken.
Nee ik hoef het niet te lezen, dat klopt. Maar al vragen zijn niet te missen. Straks ben je mdr en is iets meer relax zijn, is dan wel nodig