hallo dames, Afgelopen dinsdag heb ik een goede echo gehad en bleek dat ik 9 weken en 1 zwanger ben. Op de echo was een kindje van 2,5 cm te zien en een mooi kloppend hartje. Daarna natuurlijk helemaal happy en weer helemaal gerust. Ik merk alleen dat ik sinds gisteren veel minder last heb van symptomen, mijn borsten worden wat kleiner en doen niet meer de hele dag zeer, misselijkheidsgevoel is weg, minder moe.. kortom, ik maak mij natuurlijk meteen weer zorgen! Is dit normaal rond deze periode?
Ja hoor, Is hartstikke normaal. Symptomen kunnen heel erg verschillen van dag tot dag. Het kan ook zijn dat je je vanaf week 9 opeens gewoon kiplekker voelt. Als je kleintje pas nog goed zat, met kloppend hartje en goed gegroeid, dan kun je er het beste vanuit gaan dat alles goed gaat.
Is zeker normaal. Hier rond de 8-9 weken ineens ook afname symptomen. Van super erg overgeven naar ineens niks meer voelen. Na 3 dagen niks te voelen ineens terug veel klachten en dna terug paar dagen helemaal niks zo tot ik uiteindelijk vanaf week 12 geen klachten meer had. Al ben ik nu soms terug misselijk...
Is heel normaal hoor meestal laait het na een dag of twee weer op of je lijf begint aan de hormoonlevels te wennen en kom je in stabieler water. Wanneer heb je je termijn echo?
Ik heb met 8.5 weken in halve paniek de verloskundige opgebeld want ik voelde me kip lekker in de ochtend en me tetten deden helemaal geen zeer meer. (En Ben vanaf week 5 ziekziekzkek haha) ze zei ook aan de telefoon dat het heel normaal is. Maar mocht toch even langs komen. Alles was goed. Nog geen 2 dagen later was het weer feest en hing ik weer boven de wc en kon ik niet eens naar me eigen borsten kijken of ze deden al zeer hahah
Is normaal. Daarnaast ben je nu wss ook heel gefocust op wat je voelt dus is elke verandering 'eng'. Dat had ik wel iig
Had ik bij de eerste ook, tussen de 7 en 9 weken onafgebroken overgegeven en ineens was het over. Wat was ik bezorgd, hoe blij ik natuurlijk ook was dat overgeven klaar was. De zwangerschap was verder goed en de verloskundige zei dat ze het wel vaker hoorde dat vrouwen ongerust worden als kwaaltjes afnemen.
Hier werd de misselijkheid ook veel minder vanaf week 9/10, tot het dus over was en niet meer terug kwam. Was ik zo blij mee! Want ik had er stiekem al rekening mee gehouden dat het aan zou houden tot week 12/16.
Dat is heel normaal. In het eerste trimester is het een komen en gaan van symptomen, daar doe je niks aan. Morgen zou het zomaar weer anders kunnen zijn en hang je al brakend over het toilet. Bij mij was het met 8 weken dat ik haast nergens last van had en met 9 weken kwam het weer net zo hard al dan niet harder terug. Wat ik heel erg merkte is dat ik het na een echo altijd extra spannend vond en daar heel onzeker van werk. Een paar dagen later was dat gevoel weer weg. Misschien heb jij dat ook wel.
Hier ook last van de ene dag kan ik niks en voel ik me hondsberoerd terwijl ik de andere dag fluitend rondloop en nergens last van heb. Ik schrik dan ook altijd