Sluit me aan bij cosmetica en deo en shampoo etc. Maaarrrr, ik koop het vaak wel bij De Action Veel mensen zeggen dat het over datum is of zo maar dat is echt niet zo. Beetje snobistisch vind ik dat Het is vaak wel Duits. OT; Alleen A-merk als er geen B-merk is. Iemand trouwens ooit anijshagel of gestampte muisjes gezien dat niet van De Ruijter is?
Rexona /Axe deo Karvan cevitam (hadden slimpie maar man zat ineens helemaal onder de uitslag dus die even op hold, zit een enummer in die we nergens anders in hebben) Sanex of neutral doucheschuim anders sta ik in de brand Lenor wasverzachter (ivm bekende allergische reactie andere merken, azijn doet t ook prima maar soms wil je ff wat anders) Dash 2 in 1 waspoeder (grootverpakking makro) Robijn wol en fijn (kleinverpakking want dat gebruik ik zelden) Biotex groen en blauw (is er wat anders dan?) Als ik de kans krijg melkan kaas en melk, maar helaas hebben we ipv coop een plus gekregen en zit ik weer met gore kaas, hier eet de rest alleen jong dat smaakt al amper die van melkan was tenminste nog iets romig van smaak... De melk kan ik nog wel bypassen via de AH maar nu de kaas nog.
Heel weinig A merk hier: Mijn man eet Nutella ( kids en ik zijn niet dol op hazelnootpasta, dus dat is maximaal twee potten per jaar) L'oreal shampoo Heinz sandwichspread Karvan Cevitam limonadesiroop Citroen (alleen die smaak, andere smaken gewoon van AH of Lidl) Als het andere kopen we B-merk/huismerk/Action-variant. Als een van de kinderen daarover zeurt, dan staat het ze vrij om van hun eigen zakgeld A-merken te kopen, dan leren ze het zo af
Karvan Cevitam of Raak ranja Chocomel, hoef ik écht geen nepmerk van Wasmiddel en wasverzachter altijd Robijn Chips altijd het echte merk; Lays, Doritos, etc CocaCola, 7up, Fanta, Royal Club cassis Pudding, yoghurt en melk altijd van Campina Schoonmaakmiddelen ook altijd Dettol, Antikalk, Cif enzo Nu ik zo nadenk, ik koop echt zélden geen A-merk. Wc papier en satesaus van de Jan Linders, dat is een van de weinige dingen volgens mij. Ow, en kaasplakken koop ik ook geen merk, want vind de goedkope kaasplakken lekkerder
- Remia frietsaus - Mona toetjes - Dr Oetker pizza - Mora snacks - coca cola - chocomelk de enige echte - bolognese chips van Croky - chips van paus - calv3 pindakaas - Nutella chocopasta - Croma bakboter - Dreft afwas middel (aanbieding of action,) - dove douche gel (aanbieding of action) - Nivea of dove Deo aanbieding of action.
Coca cola cherry zero Dolce gusto koffie Becel boter Nutella De ruijter hagelslag puur calve pindakaas wasmiddel vaatwastabletten Alle vz producten zijn a merk. Ik let wel op aanbiedingen dus sla van wat kan meer in bij leuke aanbieding. Zo betaal ik vaak niet meer dat het b merk. En zolang dat nog zo is zie ik nog niet in waarom ik persoonlijke consessies moet doen in smaak/kwaliteit.
Voorheen altijd Coco cola, nu First choice blikjes! De flessen smaken anders, maar de blikjes zijn echt perfect qua smaak! A-merken 1. Luiers van Pampers 2. Aanmaak pakjes voor spaghetti, madras etc van Maggie/ Knorr!
Hier word ik blij van, mijn man werkt bij Euroma!!!! Hahaha Helaas zit de glaslijn nog in Wapenveld en mijn man werkt in Zwolle. Dus even geen Italiaanse kruiden etc in de potjes van werk maar moet ik ze kopen.. das wel jammer. Haha
Nog best veel als ik er over nadenk: Rookworst van unox Knakworsten van unox Remia sauzen Hela curry Pepsi en coca cola Fanta en sisi Fuze tea Axe en rexona Fruitspread van zonnatura Schuddebuikjes Chocolade van cote d'or Croky bolognese chips Heartbreakers Lays paprika chips (en dan de naturel ribbelchips van de AH) Nutella Calve pindakaas Leffe, Alfa, Liefmans, Hoegaarden bier Haribo snoepjes Wc eend Segafredo koffiebonen Lipton thee Heinz ketchup en sandwichspread Lotus speculoospasta Frituursnacks van Mora Tuc van Lu Danio kwark Scheermesjes en schuim van Gilette Cruesli van Quaker
Met stip op 1; coca cola! Maar als ik er over nadenk koop ik veel a-merk.. Of ik of mijn kids moeten huismerk lekkerder vinden.. Kinderen vinden ribbel chips naturel lekkerder van huismerk bijvoorbeeld..
Heb je de snoetenpoetsers van Hema al weleens gehad? Zijn echt fantastisch. Nat genoeg en milde geur. Niet zo’n kauwgomballen geur zoals sommigen hebben.
Heinz ketchup ( enige die suikervrije variant heeft) Calvé pindakaas (vindt man belangrijk) Bier Verder bijna alles jumbo eigen merk. Chips en koffie vind ik zelfs lekkerder van jumbo.
Volgens mij is het enige dat ik echt niet anders wil Karvan Cevitam. Probeer wel altijd aanbiedingen te scoren, maar laatste weken niet te vinden bijna.
Ja? Nee nog nooit geprobeerd! Ik had ze eerst van de ah (die beregoed variant, ook voor de doekjes). Die vond ik heel lang echt prima maar op een gegeven moment hebben ze iets veranderd. Ze waren zogenaamd verbeterd. Nou ammehoela. Ze werden een stuk droger en het viel me ook op dat ze meer irriterend werkten op de huid. Nog een tijd Etos geprobeerd en die vond ik op zich ook fijn al vond ik die ook te droog. Toen voor het gemak maar Zwitsal telkens meebesteld omdat ik daar al de washandjes van had. Ik bestel ze meestal samen in de aanbieding (net zoals Pampers en doekjes). Maar dan ga ik die van de Hema zeker eens proberen. Zijn die qua prijs wat vriendelijker?
Ik denk nu ik erover nadenken toch echt teveel: Bier Hertog Jan Coca cola Fanta sinas.(ander merken echt nog te zoet) Heinz suikervrije ketchup Zaanse mayonaise Calve pindakaas (zoon houd ik niet voor de gek met ander merk) Wasa vezelrijke crackers Hela curry koffiebonen Segafredo of ander A merk Lipton thee Pickwick thee Danio kwark Scheermesjes Gilette Rexona deo Royal canin kattenvoer Dr oetker pizza Mora snacks
Valt wel mee hier. Pickwick of lipton thee, of losse waar we ook de koffiebonen halen. Brood via TGTG van de bakker. Boter van flower farms en dat is het wel. Soms een keer een los product als ze geen eigen merk hebben maar ik ga echt niet veel meer betalen omdat er dan een bekende naam aan vast zit.
Wij kopen best veel A-merken. Maar wel alleen de aanbiedingen. Voor verzorgingsproducten ga ik eens in de zoveel tijd naar de DM in Duitsland en sla dan voor een langere tijd in. Denk dat ik op jaarbasis daarvoor een kleine €200 kwijt ben. Hond eet brokken van Royal Canin en krijgt vlees hoofdzakelijk van Prins en soms Rodi. Konijn Science Selective. Wil dat mijn dieren gezonde voeding binnen krijgen. Verder: Blue band Campina lang lekker melk, deze is in de aanbieding altijd goedkoper als huismerk en schuimt ook beter voor de koffie. Lays chips Maggi bouillonblokje en sausjes/jus Conimex ketjap en satésaus Calve sausjes voor de BBQ Remia mayonaise Hela curry Venco drop Hak groente uit pot Glorix Dettol allesreiniger Teisseire siroop Bon Maman jam Appelstroop van Canisius uit Schinnen Bij Aldi of Lidl koop ik eigenlijk nooit. Ben er niet goedkoper uit en dan kan ik alsnog naar de AH omdat ze de helft niet hebben.