onder andere denise was het geloof ik met kindje ze studeerde en werkte en had zwak voor uggs en was ook keer op tv geweest
Jou miste ik wel Was benieuwd of jullie 4e kindje al was geboren en ja gefeliciteerd wat een leuke naam
@ Veronique, die is er nog wel hoor. Zie haar naam af en toe nog weleens voorbij komen. Ts, weet het niet zeker, maar ik dacht dat het was dat je eigenlijk niet over andere forummers mag hebben. Maar correct me if I am wrong.
Dnnise indd.. eerised eigenlijk ook al tijdje niet meer.. En Hamis indd.. die heb ik ook al tijdje niet gezien! Of ze is teruggekomen onder een andere naam dat kon ook. Vond dat wel een schatje hoor, kon altijd wel lachen om dr!
huh? Pnirmal zie ik toch nog regelmatig voorbij komen? Dacht ik... en tja soms stoppen mensen ook...omdat het te druk wordt bv. Maar soms wel jammer ja.