Owwww dat vind ik verschrikkelijk!!! Mensen die zomaar aan je buik gaan zitten! Ik ga toch ook niet zomaar aan hun zitten? Ieder voor zich hoor haha maar IK wil het in ieder geval niet. Een collega deed dat dus ook op mijn werk, omarmen en zomaar naar me buik graaien, nou ik werd toch pissig! haha ik zei dat ik daar niet van gediend ben en dat ik dat dus niet zomaar wil. Mensen moeten het maar aan me vragen. Omdat ik zwanger ben aan me buik zitten? Ik ga toch toch ook niet als ik ze tegenkom zomaar aan HUN buik zitten..
Ik sta daar wisselend in. Mijn vriendinnen mogen wel aan mijn buik zitten, maar ik heb nog niet meegemaakt dat men er zomaar aan zit. Vind ik ook niet kunnen. Ik zou er wel een opmerking over maken. Als je niet zo goed weet hoe kan je het met een grapje zeggen. Zo van "zit je altijd zomaar aan andermans buik". dan snappen ze vast wel dat het niet normaal is. Zelf vind ik het altijd wel bijzonder een zwangere buik. Als een vriendin van mij zwanger is dan vraag ik het altijd van te voren. Maar je hoeft het inderdaad niet te pikken!
Oeh... herkenbaar! Ik kan er ook bijzonder slecht tegen als iemand ongevraagd eens even 'lekker over mijn buik gaat zitten aaien'. Zelfs, en dat vind ik best erg, bij mijn moeder. Maar juist mijn familie is ontzettend om me heen aan het fladderen en bezorgd aan het doen: mag nog geen spijker in de muur tikken of ze trekken me al van het keukentrapje af... Jongens: ik ben zwanger: niet terminaal!
of je bent gewoon dankbaar voor het feit dat mensen aan je denken en zich om je bekommeren... beter dat dan dat je t er maar mee moet doen en niemand t interessant vind hoe en wat....
Zien dat is heel herkenbaar... Zonnebloem ik begrijp het wel, maar het kan op een gegeven moment redelijk vervelen als mensen blijven zeggen kom laat mij maar, laat maar ga maar zitten, nee ik pak dat drinken wel doe jij maar rustig aan, weet je zeker dat je het aan kan? Maar daar gaat het topic niet over
ik vond het vreselijk als men altijd aan me buik zat behalve me vriend die mog er wel aan zitten... maar me ouders schoonouders of familie vrienden kennisjes nee wou liever dat ze er van afbleven en dat zei ik dan ook of ze er vanaf wouden blijven en dat deden ze dan... en ze snapte het ook dat ik het niet wou!!!
Jaaa bij mij ook al heel vaak, zeker collega's enzo.... zo van 'zo t word al echt een buik he, ff voelen hoor' en tegelijk zitten ze er dan al aan.. of van ' ik mag wel ff voelen he' en dan denk ik NEEEE eigelijk niet!!!
Oh dit herken ik ook.. ben niet een erg aaibaar typje... en sla nog net mijn nagels niet uit.. Verschrikkelijk hoe dichtbij sommige mensen dan ongevraagd komen.. mijn wondertje.. Tot nu toe keertje of 3 voorgekomen, maar ga er echt wat van zeggen hoor, als is het wel moeilijk om tegen je schoonma ofzo wat te zeggen..
Heel herkenbaar, alleen niet bij iedereen.. Had vorige week mijn eerste ''blijf-van-mijn-buik-af-moment''.. Was aan het werk, een een vrijwilligster die 1 keer per weer bij ons komt had ik (gelukkig) al een hele poos niet gezien.. Heb zoiezo al geen klik met haar.. Ze kwam binnen en greep meteen naar mijn buik met de reactie '' oo wat leuk, je bent zwanger ! Jij denkt net een nieuw huis dus doe ook maar meteen een kind'' .. Ik viel nog net niet achterover van a: haar grijpen naar mijn buik en b: de reactie die ze gaf.. Heb geantwoord.. Ja en gelukkig weet jij er niks van af en blijf voortaan van me af.. Was best trots dat ik dat zei Voor de rest mogen vriendinnen, en mensen die ik goed ken aan mijn buik zitten zonder te vragen.. Bij vreemden of mensen waar je geen goed contact mee hebt vind ik dit zeeeeeer vervelend !
Tja, ik heb kennelijk ook een buik die algemeen bezit is... Vriendlief mag er altijd aan zitten, logisch! Mijn familie en vrienden ook wel, daar heb ik niet zo veel moeite mee. Ik vind mijn vrienden zelfs ontzettend vertederend hoe ze tegen de uk in mn buik praten en er over wrijven. Maar inderdaad al die vreemden die opeens aan je buik denken te mogen zitten. Bah! Ik wrijf dan vaak ook gewoon zelf over m;n buik en duw zo langzaam de handen weg. Of ik buk gauw of draai weg, doe m'n jas dicht, dat soort dingen!
Aahh zo irritant altijd als mensen dat doen! Vorige week ook voor het eerst weer iemand aan mijn buik gezeten, voelde me er gelijk ongemakkelijk bij. Maar ik wil voortaan, voor het geval dat het net zoals bij onze eerste zo vaak gebeurd, toch mijn mond over open trekken. Maar het wel op een nette manier kunnen zeggen, dus daar ga ik maar op oefenen Vond het wel een goeie die ik voorbij zag komen: "Zit je altijd aan andermans buik"
ik heb het nu 1 keer gehad dat er een collega van een andere locatie( die ik voor het eerst en laatst zag ineens met haar hand op mijn buik zat en zei oh leuk hoe lang moet je nog. ik schrok eigenlijk wel en reageerde euh nog 6 weken en was zo verontwaardigd, ik vind kennissen en vriend en familie ook niet echt erg, al moet ik wel zeggen ik begin me nu steeds meer een nijlpaard voelen en minder trots dus dan vind ik het vervelender, maar ik vind het geen groot probleem, ik denk de hele tijd, nog maar enkele weken nog enkele weken en het gebeurd mij heel weinig gelukkig. groetjes
Niet zo'n last gehad (bij Thirza, nu zie je het nog niet echt als je het niet weet), maar wel dat mensen op buikhoogte gingen hangen en dan tegen m'n buik gingen praten... ehm, OK.....? Ik zou er ook niet zo van gediend zijn als mensen die me normaal niet aanraken, dat wel ineens gaan doen als ik zwanger ben. En daar zou ik dus gewoon even wat van zeggen dan ook.
Oeh, ik kan er ook echt niet tegen!!! Gelukkig "weten" mensen van m'n eerste zwangerschap dat het "pijnlijk" was als men aan m'n buik zat... hihi! Slecht, maar het werkt wel! Ik ben ook niet zo handtastelijk zeg maar! Een jaar of 10 geleden heeft er eens een man, die ik vaag kende, aan m'n buik gevoeld en gevraagd hoe lang ik nog moest... Nou, ik was dus helemaal niet zwanger! (was wel gewend dat mensen het me gewoon vroegen, wat al genant was, maar meteen aan m'n buik voelen... )
Bij mij valt het wel mee. Heb 1 vriendin die altijd binnen komt en zegt : hoi mama Jamie, dan aait ze zacht over mijn buik. Dat vindt ik wel leuk, maar moet niet hebben dat iedereen straks aan mijn buik gaat zitten.
Hier denkt men ook dat mijn buik algemeen bezit is. Met de carnaval ook, net 12 weken zwanger, buik net zoveel als voor de zwangerschap (ben vrij stevig). En mensen dan maar denken dat ze aan mijn buik mogen zitten omdat ik zwanger ben. Laatst ook met een verjaardag een aantal ooms van mijn vriend. Ik denk dan echt van... laat dat, mijn buik is van mij Dat vriendlief en mijn beste vriendinnetje aan mijn buik zitten vind ik anders, dat vind ik geen probleem.
vaag bekenden of bijna onbekenden is idd wel maf zeg!! waar zij t lef vandaan halen whaha ik zou het namelijk niet durven aan iemands buik komen als ik iemand nauwlijks ken....
Ik dacht dat het ondertussen wel algemeen bekend was dat je niet ongevraagd aan een zwangere buik mag zitten! Maar blijkbaar niet. Vind het heerlijk als mn vriend aan mn buik voelt (voelt gewoon zo lief, zo van ons samen) maar een ander hoeft er niet aan te zitten hoor. Mn moeder, zus of beste vriendin mogen wel als ze het eerst vragen hoor. Maar nu nog weinig te voelen dus die vraag krijg ik ook (nog) niet.
Ook ik heb het al meegemaakt. Wij hebben het vorige week op onze bruiloft aan iedereen bekend gemaakt. En toen een vriend van mijn man die ik best goed ken afscheid nam en een aai over mijn buik gaf, schrok ik echt. Ik stapte ook terug en voor ik het wist kwam er heel boos uit "niet aan mijn buik zitten" ! Sjah tis mijn buik en behalve mijn ouders/schoonouders/beste vriendin/broer en zus en mijn man blijft iedereen er gewoon vanaf. Ben gelukkig niet op mijn mondje gevallen dus ze kunnen gewoon een snauw verwachten. Ja jammer dan als ik een andere voor het hoofd stoot.