Zere onderrug en fysio

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door ladyw, 17 aug 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. ladyw

    ladyw Fanatiek lid

    4 nov 2011
    1.233
    2
    0
    Bergen op zoom
    Hallo allemaal,

    Ik ben nu bijna 25 weken zwanger en nu begint m'n onderrug op te spelen.zowieso heb ik al een zwakke rug en draag steunzolen. Voor volgende week een afspraak bij de fysio gemaakt. Deze zei dat ook mijn bekken op kan spelen. Iemand ervaring met wat ik omschrijf? En heeft fysio geholpen??
     
  2. Little man

    Little man Bekend lid

    29 jun 2015
    597
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb een hele slecht onderrug en mijn spieren daar werken eigenlijk helemaal niet meer mee. Ik loop nu bij de fysio met bekkenoefeningen zodat deze het ergste gedeelte kan opvangen en sterk genoeg is om het op te vangen. mijn rug wordt eigenlijk alleen maar los gemasseerd en zo een heel klein beetje aan het werk gehouden. Het werkt bij mij voor mijn rug dus niet maar voor mijn bekken wel. en ze geven gewoon een hoop tips voor je houding die wel heel nuttig zijn.
     
  3. LaLaLi

    LaLaLi Actief lid

    1 jul 2016
    216
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik had last van hoge rugpijn thv m'n ribben. Ben 2 keer bij de fysio geweest en moet zeggen het hielp wel. Ben daarom ook na die twee keer gestopt.
    Vond het ook heel fijn om te gaan want op dat moment zelf en erna had ik even geen pijn meer. Helaas is het wel vrij snel terug gekomen maar heb er verder niks meer aan gedaan. Hoop dat het weggaat na de bevalling..
     
  4. Suusjeuh

    Suusjeuh VIP lid

    4 jul 2010
    13.212
    13
    38
    Verpleegkundige/gastouder
    Ik heb 2 van de 3 zwangerschappen last van m'n rug en bekken gehad. Nu staat mijn bekken vaak een beetje scheef en heb ik altijd al wat bekken instabiliteit. Fysio helpt bij mij niet in de zin dat het over is maar wel om het dragelijk te houden. En ook met houding tips zoals recht zitten, niet 1 been optillen (BV benen scheren met een been op een krukje!)

    Toch moet ik vooral nu veel rusten met m'n rug, njet te lang lopen, niet veel tillen en heb ik echt vaak last van m'n stuitje.
     
  5. Vlindertjeh

    Vlindertjeh Bekend lid

    18 mei 2014
    545
    67
    28
    Vrouw
    Het zuiden
    Hier met 20 weken ontzettende pijn aan onderrug en liezen..
    Bekken waren niet in balans, ene been iets langer dan het ander, ook doorverwezen naar podoloog en nu ook steunzolen.
    Ben niet bij fysio maar bekkenbodemspecialist geweest, oefeningen meegekregen voor thuis te doen en sindsdien tape op onderrug, deze combinatie werkt bij mij perfect, heb 5 behandelingen gehad en na de eerste behandeling kon ik al een stuk meer doordat de pijn al minder was.. Nu de laatste 10 weken geen afspraak meer opstaan kan wel bellen als het nodig is.. En volgende maand terug voor een nieuwe tape tussendoor..
    Hopelijk helpt het bij jou ook goed!!
     
  6. ladyw

    ladyw Fanatiek lid

    4 nov 2011
    1.233
    2
    0
    Bergen op zoom
    De fysiotherapeut waar ik heen ga volgende week is ook gespecialiseerd in bekkenbodems ;) steunzolen heb ik al 2 jaar dus dat is nu niet het probleem.
     

Deel Deze Pagina