- in de hoeveelste ronde was het bij jullie'raak'? In ronde 5! - had je die ronde iets speciaals gedaan (anders dan de vorige keren)? Nee, niets bijzonders, wel getimed geklust uiteraard. - had je symptomen vooraleer je de bevestiging kreeg dat je zwanger was waardoor je dacht zwanger te zijn? Mijn boobies begonnen gevoelig te worden, honger, ongi krampen al een week voor NOD. - wanneer heb je een test gedaan voor, op of na NOD? 3 dagen na NOD!
in de hoeveelste ronde was het bij jullie'raak'? 3e ronde - had je die ronde iets speciaals gedaan (anders dan de vorige keren)? Blijven liggen met kussentje onder mijn billen en eisprongtesten gebruikt, dus ei niet gemist en goed geklust! - had je symptomen vooraleer je de bevestiging kreeg dat je zwanger was waardoor je dacht zwanger te zijn? Ja, ik had blaasontsteking 2 dagen na mijn eisprong en heel veel steekjes in mijn beide liezen. Ook mijn borsten deden al heel vroeg pijn en werden zwaarder. Ik wist gewoon dat ik zwanger was...Herkende dingen uit mijn vrige zwangerschap. - wanneer heb je een test gedaan voor, op of na NOD? met kruidvat 2 voor 5 euro 2 dagen voor NOD vet positief! Succes Allemaal!
- in de hoeveelste ronde was het bij jullie'raak'? 5e ronde - had je die ronde iets speciaals gedaan (anders dan de vorige keren)? Ja, was voor de eerste maand begonnen met ovulatietesten - had je symptomen vooraleer je de bevestiging kreeg dat je zwanger was waardoor je dacht zwanger te zijn? een week voor mn nod ongi krampen (heb ik nu nog) en hoofdpijn en misselijk - wanneer heb je een test gedaan voor, op of na NOD? 3 dagen na mn nod, in de ochtend
in de hoeveelste ronde was het bij jullie'raak'? In de 11e ronde... - Had je die ronde iets speciaals gedaan (anders dan de vorige keren)? Nee eigenlijk niet echt. We waren bij de HA geweest en hadden een afspraak staan bij de gyn voor 21 april. We wilden er niet meer heel erg mee bezig zijn. Ik voelde dit keer wel mijn eisprong (dacht ik). We hebben deze maand maar één keer geklust rond het goede moment...! En raak!!!! - Had je symptomen vooraleer je de bevestiging kreeg dat je zwanger was waardoor je dacht zwanger te zijn? Ik kan achteraf misschien wat dingetjes plaatsen. Maar ik heb/ had echt geen heel duidelijke symptomen. Mijn linkerborst doet voor NOD altijd pijn, net als nu. Ik had wel al 1,5 week op en af last van hoofdpijn, dat heb ik bijna nooit! Nu wat snel last van mijn rug (maar dat is altijd een zwak punt.. dus tja..!) - Wanneer heb je een test gedaan voor, op of na NOD? Met kruidvat 2 voor 5 euro (2x) en sensitest midstream (1x) 3 dagen na NOD. Ik had 3 echte knaltesten!! Alle meiden succes en gefeliciteerd!
in de hoeveelste ronde was het bij jullie'raak'? 3e ronde - had je die ronde iets speciaals gedaan (anders dan de vorige keren)? nee, gewoon geklust wanneer we zin hadden. - had je symptomen vooraleer je de bevestiging kreeg dat je zwanger was waardoor je dacht zwanger te zijn? had een week voor mn ongi veel hoofdpijn en maagzuur en had het idee dat het al zover kon zijn. - wanneer heb je een test gedaan voor, op of na NOD? de avond op NOD, die ochtend had ik het moeten worden, ik werd er altijd om 6 uur 's ochtends wakker van en met mijn symptomen kon ik gewoon niet meer wachten op de test. Nog voor ik klaar was met plassen werd het streepje blauw!!!
- in de hoeveelste ronde was het bij jullie'raak'? In ronde 23!! - had je die ronde iets speciaals gedaan (anders dan de vorige keren)? Nee. Ik temperatuurde al 2 jaar, en deed al lang aan de ovutesten. - had je symptomen vooraleer je de bevestiging kreeg dat je zwanger was waardoor je dacht zwanger te zijn? Heel erg moe (nogsteeds) en ongi achtige krampjes ongeveer een week na mijn ei al. Maaar..... Ik had elke maand wel wát!! - wanneer heb je een test gedaan voor, op of na NOD? 2 dagen na mijn nod!! Dus toen ik 4 weken en 2 dagen zwanger was. Duurfde niet eerder te testen wegens teleurstellingen in het verleden.
- in de hoeveelste ronde was het bij jullie'raak'? Ik heb PCOS en geen eisprong van mezelf. Wij zaten ruim een half jaar in de MMM, maar na de eerste ronde IUI was het raak. - had je die ronde iets speciaals gedaan (anders dan de vorige keren)? Deze ronde IUI, de rondes ervoor Clomid, maar daar was ik resistent voor en kreeg daar dus geen eisprong mee. - had je symptomen vooraleer je de bevestiging kreeg dat je zwanger was waardoor je dacht zwanger te zijn? Gevoelige, stevige borsten, ontstoken tandvlees, laat in slaap vallen en vroeg weer wakker - wanneer heb je een test gedaan voor, op of na NOD? 5 dagen voor de NOD positief met kruidvat test 2 voor 5.
- in de hoeveelste ronde was het bij jullie'raak'? 2DE RONDE ZONDER ANTICONCEPTIE - had je die ronde iets speciaals gedaan (anders dan de vorige keren)? NIET AAN GEDACHT DOOR WINTERSPORT, MAAR OH WAT IS DAT LASTIG ALS JE NIET UIT JE EIGEN WERELDJE BENT! - had je symptomen vooraleer je de bevestiging kreeg dat je zwanger was waardoor je dacht zwanger te zijn? IK WIST HET GEWOON, VOELDE ME ANDERS EN HAD STEEKJES LINKS ONDERIN MIJN BUIK, 2 DAGEN ZO AF EN TOE.. - wanneer heb je een test gedaan voor, op of na NOD? 5 DAGEN VOOR NOD EEN POSITIEVE TEST IN HANDEN!! SUCCES!!
- in de hoeveelste ronde was het bij jullie raak'? Ronde 3! - had je die ronde iets speciaals gedaan (anders dan de vorige keren)? Nee. - had je symptomen vooraleer je de bevestiging kreeg dat je zwanger was waardoor je dacht zwanger te zijn? Ik wist voor het eerst zeker dat ik een eisprong had. Ik had meteen al vanaf de bevruchting pijnlijke tepels en dat heb ik nog steeds, maar ik durfde niet te hopen dat ik zwanger was en dacht juist bij alles dat ik ongesteld zou worden. (oh zin in choco-> wordt ongesteld, veel puistjes-> wordt ongesteld) - wanneer heb je een test gedaan voor, op of na NOD? Geen idee, ik weet niet hoe lang mn LF is, ik heb op 12dpo een test gedaan en op 13dpo was ie duidelijk positief.
- in de hoeveelste ronde was het bij jullie'raak'? 6e ronde, maar pas de 2e ronde waarin ik wel een eisprong had - had je die ronde iets speciaals gedaan (anders dan de vorige keren)? Rond mijn eisprong moest mijn man een potje inleveren, dus eigenlijk hebben we heel weinig geklust, alleen 3 dagen voor mn eisprong en op de dag van mijn eisprong, maar toen was de eisprong wel al zo'n 12 uur daarvoor geweest. - had je symptomen vooraleer je de bevestiging kreeg dat je zwanger was waardoor je dacht zwanger te zijn? Gezien bovenstaande dacht ik echt dat het een verloren ronde was. Voelde ook helemaal niets, geen steekjes oid. Achteraf gezien had ik alleen meer afscheiding dan normaal. - wanneer heb je een test gedaan voor, op of na NOD? 1 dag voor NOD, uit pure nieuwschierigheid. En meteen 2 streepjes!
- in de hoeveelste ronde was het bij jullie'raak'? 7e ronde. - had je die ronde iets speciaals gedaan (anders dan de vorige keren)? Ook nog een aantal dagen na de berekende dag van eisprong nog om de dag geklust. - had je symptomen vooraleer je de bevestiging kreeg dat je zwanger was waardoor je dacht zwanger te zijn? Achteraf gezien: een beetje. Was heel erg moe en wat misselijk en duizelig. Maar het zei me niets, want als ik ongi moet worden voel ik me ook wel eens zo. - wanneer heb je een test gedaan voor, op of na NOD? 2 dagen voor NOD een Kv 2 voor 5 en een CB digitaal. Beiden waren positief. De dag erna nog een kv 2 voor 5 en een etos: beiden positief. En op NOD nog een Kv 2 voor 5: positief!
Bij de eerste - in de hoeveelste ronde was het bij jullie'raak'? na 13 rondes was het raak na behandeling met clomid - had je die ronde iets speciaals gedaan (anders dan de vorige keren)? Ik was gestopt met foliumzuur haha maar of dat nou de doorslag gaf - had je symptomen vooraleer je de bevestiging kreeg dat je zwanger was waardoor je dacht zwanger te zijn? Achteraf wel ja, ik was zo moe en natuurlijk overtijd - wanneer heb je een test gedaan voor, op of na NOD? Week na NOD Bij de tweede - in de hoeveelste ronde was het bij jullie'raak'? Onverwacht zwanger dus eigenlijk de eerste ronde - had je die ronde iets speciaals gedaan (anders dan de vorige keren)? Nee helemaal niet eigenlijk, was er niet mee bezig misschien hielp dat ook wel - had je symptomen vooraleer je de bevestiging kreeg dat je zwanger was waardoor je dacht zwanger te zijn? Ja ik voelde me precies zoals bij mijn eerste zwangerschap - wanneer heb je een test gedaan voor, op of na NOD? Voor op en na mijn NOD haha
- in de hoeveelste ronde was het bij jullie'raak'? 1e ronde - had je die ronde iets speciaals gedaan (anders dan de vorige keren)? was al wel een half jaar met de pil gestopt en slikte Etos zwangerworden - had je symptomen vooraleer je de bevestiging kreeg dat je zwanger was waardoor je dacht zwanger te zijn? Nee het was een grote verassing, ik had zere borsten en krampen net als voordat ik ongesteld werd. Dus ik verwachte de rooie duivels, maar kreeg een roze streep - wanneer heb je een test gedaan voor, op of na NOD? Ik heb na mijn NOD de test gedaan, omdat mijn cyclus vaak uitschieters had, had ik dit nu ook verwacht, maar je nu duurde het toch wel erg lang.
- in de hoeveelste ronde was het bij jullie'raak'? In de eerste ronde - had je die ronde iets speciaals gedaan (anders dan de vorige keren)? Zonder condoom sex gehad - had je symptomen vooraleer je de bevestiging kreeg dat je zwanger was waardoor je dacht zwanger te zijn? Ontzettend moe en pijn aan mijn borsten... - wanneer heb je een test gedaan voor, op of na NOD? Omdat ik het nog niet zo snel verwachtte heb ik zelfs mijn nod bij gehouden. Dus heb geen idee
- in de hoeveelste ronde was het bij jullie'raak'? 3 - had je die ronde iets speciaals gedaan (anders dan de vorige keren)? ovulatietesten gebruikt en om de dag klussen - had je symptomen vooraleer je de bevestiging kreeg dat je zwanger was waardoor je dacht zwanger te zijn? ja misselijk, heel veel plassen en steekjes in mn onderbuik - wanneer heb je een test gedaan voor, op of na NOD? 3 dagen voor NOD
- in de hoeveelste ronde was het bij jullie'raak'? de ronde voor de eerste ronde.. we waren nog niet begonnen. - had je die ronde iets speciaals gedaan (anders dan de vorige keren)? nee - had je symptomen vooraleer je de bevestiging kreeg dat je zwanger was waardoor je dacht zwanger te zijn? nee - wanneer heb je een test gedaan voor, op of na NOD? 2 dagen na nod
in de hoeveelste ronde was het bij jullie'raak'? bij de eerste door de pil heen, nu de derde ronde - had je die ronde iets speciaals gedaan (anders dan de vorige keren)? elke dag klussen en tabletjes van de hema geslikt - had je symptomen vooraleer je de bevestiging kreeg dat je zwanger was waardoor je dacht zwanger te zijn? misselijkheid, gespannen borsten en koude voeten - wanneer heb je een test gedaan voor, op of na NOD? op NOD positief getest (woensdag) zondag voor NOD negatief getest
- het was in de eerste ronde raak - het enige bijzondere was dat ik er van overtuigd was dat ik niet meteen zwanger zou zijn en dat was dus toch wel zo - vanaf week 1 zere borsten, druk op het schaambeen en veel plassen - test voor NOD negatief, 1 dag na NOD positief
- in de hoeveelste ronde was het bij jullie'raak'? 4e ronde - had je die ronde iets speciaals gedaan (anders dan de vorige keren)? Had een mooi setje gekocht en het was daardoor veel romantischer en fijner dan de andere keren - had je symptomen vooraleer je de bevestiging kreeg dat je zwanger was waardoor je dacht zwanger te zijn? Nee, totaal geen symptomen was daardoor ook een leuke verrassing zeker aangezien we maar 1 x voor eisprong geklust hebben - wanneer heb je een test gedaan voor, op of na NOD? 1 dag na NOD, direct een duidelijke streep, 2 dagen daarna nog een test die nog duidelijker was