Doen ze een middagslaapje?? Ik heb nu zo'n : "help! Oh god! Mijn leven is voorbij!" gevoel Ze weigert nu al 4 dagen achter elkaar om te middagslapen... WHAAARGG die 2 uurtjes waren zóóóóó heerlijk! Is dit maar eventjes? Lente in d'r bolletje of zo?! Of is het echt "the end of the world as we know it"?! HELP! Tot wanneer sliepen die van jullie?
Denk dat het bij jou wel een fase zal zijn.. Hier is het pas sinds een maandje of 2 dat hij wel eens een dagje over slaat en sinds nu eigenlijk dat Justin vrijwel niet meer slaapt s middags (hij rust evengoed uit in bed voor anderhalf uur thuis).
Da's wel heel snel met iets meer dan een jaar. Van vriendinnen hoor ik altijd dat ze wel tot een jaar of twee en een half nog slapen tussen de middag volgens mij...
Is heel wisselend. Mijn dochter van anderhalf slaapt ook niet meer overdag. Heeft ook nooit heel veel geslapen overdag. Maar kan ook goed een fase zijn. Wat doet ze als je haar in bed legt? Als ze niet gaat huilen maar gewoon gaat spelen zou ik haar toch voor haar rust even wegleggen. En eh, eigen tijd? Ja als ze 18 is weer! haha
Ik denk dat het een fase is... ze is nog wel erg jong om helemaal zonder middagslaap te kunnen, en volgens mij bouwen ze zoiets ook langzamerhand af als ze daar aan toe zijn (verbeter me maar als het niet zo is), in plaats van 'cold turkey' ineens niet meer willen slapen. Ik zou ook gek worden als ik die uurtjes in de middag niet meer had hoor... maar goed, vooralsnog heb ik iedere middag nog 3 uur voor mezelf 8)
Ik heb Dylan bij net 2 een slaapverbod voor overdag gegeven. Dan krijg ik hem tenminste rond een uur of 8 's avonds in bed.
Loopt ze al? Ik denk dat wanneer ze zich goed kan vermaken en heel veel kan spelen en rondrennen best weer eens lekker dat middagdutje kan oppikken hoor. Net 1 en dan overdag niet meer slapen lijkt me erg vroeg. Hier een meisje dat nooit veel geslapen heeft, maar een middagdutje (van nu een uurtje) doet ze gelukkig nog steeds. Het hangt er alleen wel heel erg vanaf of ze lekker gespeeld heeft (qua tijdstip van moe zijn (varieert tussen 12 en 14u) en lengte van het dutje (1/2u tot max 1.5u))
Mijn dochter hield middagslaapjes bij 1,5 voor gezien. Ze wilde echt niet meer en ging krijsen en echt niet slapen. Zelf sliep ik na 3 maanden al niet meer overdag! Dus dat was heel erg voor mijn moeder Blij dat dochter het nog tot 1,5 heeft volgehouden.
Heeft ook voordelen hoor...... Ik hoef nooit meer rekening te houden met slaapjes en kan gerust een dagje op pas of lekker een lunch afspraak maken
ik hoop zo dat ze het nog een paar maanden / jaar zeker volhoudt om tussen de middag te slapen. Van de week had ze geen zin en dan is de dag erg lang. Gelukkig de rest van de week wel weer geslapen!