Autospeeltas inc kadobon 5 euro voor 14.95 http://www.klantenbinder.nl/onlinelink/link.php?emailid=37037743&md5=84438efd38241eb5dec71de73d7cc0fd
Heel veel van die kleertjes zijn van de 2008 collectie... en al heel vaak in de korting geweest.. Volgens mij komen ze niet echt af van die kleertjes..
Zijn hier mensen die wel eens een klacht hebben gehad over lief! kleding? Ik had nl een zwembroekje gekocht paar maanden geleden met de tekst Lief! op de achterkant. Broekje was 15e en ze heeft m nu een paar keer aangehad en de tekst is er helemaal af. Heb Lief! net gemaild dat ik dit toch eigenlijk niet vind kunnen voor dat geld en of er al meer klachten zijn.....
Net binnen gekregen met de mail: sale bij lief! tot 50 procent korting! In de winkels en op internet!
Heb al mail terug! En mag het broekje terug sturen. Ze zijn ook al uit de collectie gehaald omdat dit een bekende klacht is.
Hebben jullie ook dat de site zo ontzettend traag is..? En ik ben op zoek naar die shopper, weet iemand waar ik die precies kan vinden? Misschien dan even de link plaatsen
iedereen zal wel aan t shoppe zijn dat die site traag is...ben nu ook de site aan het laden om die shopper te vinden voor je kan um niet vinden...wat je kan proberen is een liefwinkel bellen of ze hem daar hebben en als dat te ver weg is..een tijdje terug hadden ze die shopper bij de bruna die met die kat erop... ik ben trouwens van mn lief!verslaving af vind ik echt goed van mezelf haha terwijl juist vandaag hier de grootste lief!winkel opening is...dorp hier 15 km vandaan..
Bij liefwinkel.nl (en denk ook in de winkels) 70% korting op de zomercollectie van 2009. Voor meisjes nog erg leuke kleertjes te krijgen. Voor jongens valt een beetje tegen.
Dat vind ik dus ook altijd bij Lief!! Tegen de tijd dat het een beetje betaalbaar is door de korting die ze toepassen is er niets meer te krijgen. Zo irritant!!
Heb voor meisjes nog een paar hele leuke dingen besteld, 50/56 maar ook 62 en 68. Of voor onze eigen kleine straks, als het een meisje is, en anders om cadeau te geven, want nog genoeg kraamvisites in het vooruitzicht. (altijd wel handig om wat te hebben liggen voor cadeautjes, zeker voor die leuke prijsjes)