Dames ik heb een vraag, ik heb voor 2015 een voorlopige teruggaaf ontvangen, en heb nu de aangifte inkomstenbelasting ingediend, wordt dit met elkaar verrekend? Voorbeeld ik kreeg voor mijn voorlopige aanslag 2015 2000 terug, en bij de aangifte inkomstenbelasting krijg ik een bedrag terug van 2500, word dan die 2000 eraf gehaald? Ik kon er niks over terug vinden op het internet.
Ja, die wordt ook voor je ingevuld in je aangifte als het goed is. En anders kan je die zelf invullen. Overigens maakt het voor de aanslag niet uit, de Belastingdienst houdt automatisch rekening met de voorlopige aanslagen/teruggaven, of je die nu wel of niet invult. Maar het is voor jezelf wel handig om te zien of je moet bijbetalen of terugkrijgt.
Dat bedoelde ik niet. Die 1.900 staat ook ingevuld in je aangifte als zijnde ontvangen op voorlopige aanslag/teruggaaf?
Ik wacht nog even... Hoe langer je wacht met indienen, hoe eerder je de teruggaaf hebt. Van 1 maart tot uiterlijk 1 juli is wel heul lang
Dit is onzin.... Als je voor 1 april in dient garanderen ze je voor juli bericht te sturen, daarna binnen 3 maanden.... Maar het kan ook nog 3 jaar duren! (meestal niet haha) maar wanneer ze uitbetalen staat niet vast hoor...
Haha ze hebben geen systeem wat dat betreft hoor! Misschien is het voor je gevoel eerder, omdat je minder lang weet wat je krijgt. Ik doe altijd op 1 maart aangifte en heb het tot nu toe heb ik het vaak erg snel. Vorig jaar al op 28 april. Jaren ervoor half mei
Wij doen normaal elk jaar op 1 maart de aangifte en hebben vorig jaar de brieven pas eind juni gehad. Jaar ervoor ook pas halverwege juni. Ik weet dat er geen systeem is en ja, het is inderdaad voor mijn gevoel dat je minder lang hoeft te wachten.
Vandaag ook gedaan. Zelf ingevuld en ik schrok me rot, 2077 euro te betalen snel een kennis gebeld die er veel verstand van heeft, haar laten helpen en nu krijg ik 252 euro terug.... Fjoew. Ik was écht doodsbang
Gedaan, krijgen door de aankoop van een nieuwbouw woning best wat terug😁. Dat gaat meteen op de spaar voor alle jaarlijkse kosten die je hebt bij een koopwoning.
Ik ben nu bezig met invullen, maar zit met nog iets en hopelijk kan een van jullie mij helpen aangezien ik pas maandag kan bellen naar de Bd. Ik ben in 2013/2014 werkzaam geweest via het uitzendbureau en mijn contract liep in oktober 2014 af met verlenging in november. Ik ben in nov ivm prive ziek uit dienst gegaan en ze hebben loon betaald en moest naar een arbodokter in hun gebouw. Ik heb vanaf nov'2014 tot feb'15 ook loon ontvangen, maar 70% dus dat is eigenlijk toch gewoon een ziektewetuitkering? Nu heb ik 2x jaaropgave 2015 ontvangen van dat uitzendbureau en op een is er geen loonheffingskorting toegepast, deze staat bij 'pensioen en uitkeringen. de ander gewoon bij 'inkomsten uit loondienst'. bij 'pensioen en uitkeringen moet ik aangeven wat voor uitkering het is maar aangeven dat het ziektwet is pakt hij niet, ww uitkering is het toch ook niet?. er staat ook voor met een vraagteken dat ziektewetuitkeringen uit loon ik hier niet moet invullen. waar dan wel? of toch bij 'inkomsten uit loondienst'? Help!
Hier vanmorgen laten invullen en ik ging weer blij weg! Meer terug dan verwacht dus dat wordt een leuke zomervakantie
super dank je. toch goed dat je het moet nakijken, want ze hadden het verkeerd ingevuld. voor het eindbedrag wat we terugkrijgen maakte het niets uit haha.. maar zo kon ik wel versturen.
Ja al meteen 1 maart verstuurd! Krijgen lekker veel terug omdat we in 2015 het bruto bedrag moesten terug betalen aan UWV van een teveel ontvangen uitkering! Soort spaarpotje haha. Hoop altijd maar dat het klopt want over 2012 kan ik achteraf nog ff bijna 400 terug betalen