Mijn zoon Matthew heeft nu maat 92/98, en heeft vorig jaar alleen een paar maanden spijkerjas met bijbehorende grijze vest met cap gedragen. Het is maat 80. Het ziet er nog goed uit. Wie kan ik blij maken voor 7,50 euro? (onderhandelen mag, liefst per PB). Ik woon in Zaandam en werk in Purmerend, wel handig om te weten. Zal in het weekend een goeie foto van dat jack maken, maar hier alvast een voorproefje van mijn zoon hoe hij dit gedragen heeft.
Mooi jack, van de prenatal toch?! Heb m net met tranen in mijn ogen verkocht op mp, aan iemand van hier t forum. Ik vond m zo mooi dat ik m dit jaar in een maat groter nogmaals heb gekocht! Suc6 met de verkoop!! Groetjes mowtom!
ja dat klopt, hij is gekocht bij Prenatal! Ach...je was emo toen je hem ging verkopen, begrijpelijk. Echt stoer jack. Mijn zoon draagt nu liefst winter spijkerjack met bont, maat 86, maar te klein, maar hij wilt geen andere! Erg hé! Daarnaast heeft hij ook nog andere stoere spijkerjack maat 86/92. Het staat goed bij hem. Als hij groter aan het worden is zal deze jack verkocht worden via de mp en hier op het forum.... Dank je wel, groetjes Miranda