er was pas een donkere stand-up comedian op tv en toen ging het over halfbloedjes en dat de hollandse mensen zo lekker aan het mixen zijn met elkaar Toen zij hij; "Jullie zorgen ervoor dat er ooit geen racisme meer in de wereld is, omdat iedereen dan gemixt is met elkaar" Vond dat een erg mooie uitspraak! Ook wij wonen in ene klein dorp met weinig gekleurde mensen maar gelukkig geen last van racistische opmerkingen.
nee ik ben nederlandse, mijn man is turks. Mooie uitspraak inderdaad Hendrika, maar een utopie helaas
dus mensen... mixen! haha. mikos hebben je kids islamitische namen? ga ervan uit dat ie islamitisch is...
De "groep" gekleurde mensen (klinkt eigenlijk raar...) wordt steeds groter en groter, dan de blanke, blonde club... Dus als iedereen zn mix kindjes meegeeft dat iedereen gelijk is....ongeacht huid/haarkleur dan moet het ooit kunnen toch??
Ik ben kwart Duits, 3/4 Indo. Mijn vriend is Deens met Duitse overgrootouders. We geven onze kinderen een Duitse naam en ze krijgen ook een Duitse achternaam. Gheghe.
ik gelukkig ook niet al te veel, maar spreek veel mensen, opvervlakkige gesprekken werk in een salon namelijk. en hebben altijd wel een vriend van een buur blabla die wat mee gemaakt heeft ofzo. ik zeg eigenlijk nooit iets terug, laat t maar. maar die paar vind k al veel en dom! toen we zo een 9 jaar geleden een relatie kregen moest ik mij echt verdedigen. nu zeg ik ja ik moet een hoofdoek om en ja ik word onderdrukt als ze t vragen
dat zou ik ook doen! t past ook bij t uiterlijk denk ik haha. een willem of kees past niet denk ik haha. maar vind t ook wel goed om je roots te weten
@ mikos: dat wist ik niet.. maar indd, zo gaat racisme hopelijk de wereld uit.. als iedereen gemixed word!
Ikzelf ben 100% turks, vriend is 100% antilliaans en we hebben 2 zoontjes dus half turks half anti .. oudste heeft een lekker tintje en de jongste is wit...onze duo penottis hahahahaha.
ja mijn vriend is ook marokkaans maarrrr eh dat van gek op kids gaat echt niet op bij iedereen van mn schoonfamilie. pfff. ons kindje kan elk moment geboren worden en wordt mixje van ned-marokko. maar echt veel van cultuur merk ik niet hier. hoeft ook niet. ik wil van beide t goede mee nemen. mn schoonfamilie wil liever alleen marok cultuur en dat terwijl hun erg gemixed zijn. zwager heeft surinaamse vrouw, oom van mn vriend half sur, half indische vrouw, andere oom nederlandse . neef ook nederlandse. schoonvader is wel heel gek op kids. zo gek erop dat hij nu een zoontje heeft van paar maanden. heeft hele jonge vrouw ze is 27 hij 63.
Mijn lieve nichtjes, zijn half Indonesisch en half Nederlands. Ik heb echt hele mooie schattige lieve nichtjes <3 En m'n neefje is ook een Indo en heeft blond haar Hij is ook superschattig! <3
leuk al die mixen. ik merk thuis niet veel ervan, wel dat we anders eten bijv, heb wel t idee dat t anders gaat dan bij mn nederlandse vriendinnen. bij mn schoonfamilie merk ik er wel meer van, maar niet lastig vind t leuk! doe jij zelf mee aan ramadan?
schoonvader is wel heel gek op kids. zo gek erop dat hij nu een zoontje heeft van paar maanden. heeft hele jonge vrouw ze is 27 hij 63.[/QUOTE] Gadverdamme dat vind ik erg ongezond! Brrr