hoi hoi, mijn zusje wil me graag meenemen naar de 9maandenbeurs.... maar ik weet niet of ik er iets voor voel? ze zegt veel leuke acties te hebben daar, gratis dingetjes en gewoon veel info. ik heb gekeken op de site, maar haal daar verder niet zoveel uit. ik heb al een wagen, maxi cosi, babykamer en een draagdoek in de bestelling.... dus wat zou ik daar überhaupt nog kunnen halen....? graag tips of voor en nadelen ?
kleertjes, accesoires, badspulletjes, lakentjes, dekentjes, verzorgingssetjes (knippertje/billenzalf/etc) info over geboortekaartjes. Je hebt nog zoveel dingetjes nodig. Ik vond het wel leuk gewoon om te zien wat er allemaal is.
Er staat in de Lounge al een topic over de Negenmaandenbeurs. Daarom doen we deze dicht. http://www.zwangerschapspagina.nl/de-lounge/607582-huishoudbeurs-negenmaandenbeurs-2016-a.html Met vriendelijke groet, Beheer Zwangerschapspagina.nl