@Josjo en Josjoman, van harte gefeliciteerd met jullie dochter met een erg mooie naam!! Wat super dat ze het zo goed doet en direct bij je mag je blijven op de kamer!! Ga lekker genieten van elkaar en die foto's houden we wel te goed
Wie en wanneer: Kaat2000: 07-05-2011 bevallen van Lotte norwegian-sky: 08-08-2011 MEISJE! Vlinder: 09-08-2011- verrassing! Josjo: 14-08-2011 - verrassing! Sloppyslayer:18-08-2011 - MEISJE! Dancer4fun: 08-10-2011 - MEISJE mmiiiiir:10-10-2011 - MEISJE Liesben:15-10-2011 - JONGETJE Zeehondje: 15-10-2011 - MEISJE! Nana33: 28 -10-2011 - Meisje Doortje25: 06-02-2012 Jessie80: 10-02-2012 Char1983: 17-02-2012 Koolmees: 28-02-2012 - verrassing! Welke behandeling? Kaat2000:2xIUI, 1e zwangerschap norwegian-sky: 2xicsi na 3,5 jaar en 1,5 jaar mmm Vlinder3: IVF, na 5 jaar en 2 jaar MMM Josjo: 6x iui, 1x IVF Sloppyslayer:1ste IVF 2de zwangerschap mmiiiiir:IVF met 2 TP (eiceldonatie), 11x IUI, 1x IVF Liesben: 3e zwangerschap (2x MA), 1e IUI Zeehondje: 4x o.i. / 6x i.u.i. / 1x IVF / zwanger van escape-iui dancer4fun: 6x iui/ 1x ivf/ in rustronde spontaan zwanger Nana33: 3 x iui na 2,5 jaar en 1,5 jr mmm Doortje25: 1x ICSI, 1e zwangerschap Jessie80: 3x clomid, 2x o.i. Char1983:1x ICSI,1 x cryo tp,1e kindje Koolmees: 4x clomid, 3 x o.i. Afspraken echo's: Kaat2000:07-05-2011 bevallen van Lotte Norwegian-sky: 28-5 pret3d echo & 9 juni 30weken-echo Vlinder3: 22 juli controlle vk Josjo: 22 juni controle VK Sloppyslayer: 30-6 controle GYN mmiiiiir: van 22-7 tot 3-8 op vakantie, op 21 vk controle Liesben: 27-05 20 weken echo Zeehondje: 24 juni controle gyn Dancer4fun: 25 mei 20 wk echo en geslachtsbepaling Doortje25: 12 augustus controle en echo Jessie80: 27 juli termijnecho Char1983: 7 juli afspraak gyn + 1e echo Koolmees: 22 juli 2e echo Ook ik heb even mijn afspraak bijgewerkt!
@Onswondertje, ik duim dat je nog ruim tijdens mijn zwangerschap mee mag schrijven! In wat voor 'n behandeling zit je nu?
Als ik het goed heb gelezen heeft Ons Wondertje gisteren een IUI gehad dus ik zeg DUIMEN voor haar, dat er snel een brusje op komst mag zijn voor haar mooie stoere zoon!!!! Lieverd het is je zo gegund!!!!
Bedankt lieverds Idd gisteren was de iui We hadden zoiets niet te lang wachten je weet nooit hoe snel het nu lukt. Ben wel rustiger Maar telkens die utrogestan binnenduwen , dan denk je er toch weer meer aan Echt lief hoor! Ons ventje doet trouwens mee met baby v d maand bijna onderaan
@ josjo!! wat een verrassing!! super gefeliciteerd met jullie kleine meisje! hier vanmorgen me slijmprop verloren voor de rest is het rustig! xx sky
Super gefeliciteerd!!! Wat doet ze het al goed en wat een mooie naam hebben jullie haar gegeven! En ze is een flinke meid voor 36wkn hoor! Megan was bij 39,3 46cm en 3078gram
spannend zeg! Het kan helaas ook dat je slecht een deel verloren bent en het nog helemaal niet opgang komt!
Hier heel druk met de voorbereidingen van ons huwelijk. Helaas was er niemand zo leuk die voor ons verziering wilde doen dus hebben we gister nog even balonnen geregeld. Wel hadden vrienden het idee voor een vrijgezellen feest maar dat wilde wij niet ivm mijn zwangerschap. Nu gaan we met de familie uiteten op vrijdag avond. Helaas moesten we mn schoonouders ook uitnodigen........daar had ik echt geen zin in. Vooral mn SM is echt een ramp tijdens dit soort gelegenheden. De hele avond klagen en doen dat ieriteerd mij mateloos. Ik ben zelf helemaal niet zo, zelfs niet als ik alle reden tot klagen heb. Als ik dan bijvoorbeeld zeg dat ik zo last van mn ribben heb, had zij het 1000x erger tijdens haar zwangerschap. En zij was ook zooooo misselijk geweest een paar wkn terug, nee ze wist psis hoe dat was. En dan kan ik alleen maar denken: dat kan je niet maar goed Verder ben ik gister bij de gyn geweest en ik hoef pas over 2wkn terug te komen of 3 augustus............hoop zelf eerlijk gezegt dat ik het of niet haal of dan al bijna mag bevallen. Sorry maar ik ben er echt klaar mee met zwanger zijn en overgeven en de hele bups..... Vandaag de proef foto's met de foto graaf en de ambtenaar van de burgelijkestand komt langs voor het gesprekje Woendag mijn nagels en mn wenkbrouwen......... En dan is het al bijna zo ver
Ooooh Sloppy die sm van jou he....Kan ze nou niet eens voor een keer aan iemand anders denken ipv dat ze het zelf erger heeft gehad.... Probeer het een beetje te negeren meis tijdens het etente en vooral op jullie mooie trouwdag want dat is jullie dag!!!! Het komt dichtbij nu he meis, nog even jullie zijn getrouwd, leuk! Haha, kan goed heel goed begrijpen dat je helemaal klaar bent met deze zwangerschap hoor, je hebt nu ook niet de fijnste zwangerschap. Ik moet eerlijk zeggen dat er van mij ook wel wat mag gaan rommelen hoor bij mij....Sinds een paar dagen is er een knop omgegaan bij mij en wil gewoon bevallen....Maar ja je zult zien dat het dan bij mij weer langer gaat duren.... Hier totaal niks geen tekens, geen voorweeen of oefenweeen meer, geen slijmprop verloren helemaal niks. Als vanmiddag mijn ventje wakker is (nachtdienst gehad) gaan we even samen boodschapjes doen en dan nog even de laatste puntjes afwerken boven zodat we alles vd week op kunnen gaan ruimen en dan zijn we klaar!!
Koolmees, ik ga voor je duimen vrijdag Ons wondertje, Heel veel succes!! Ik duim voor je! Sky, Whow bij jou is het dus ook super spannend! Leuk hoor, ik ben benieuwd. Sloppy, ik kan me voorstellen dat je je sm er liever niet bij wilt hebben. Ik hoop ook voor je dat je voor die tijd al bevallen bent want op deze manier is het niet te doen. Vlinder, Nu begint het echt te kriebelen he!! Ik ben erg benieuwd naar het verhaal van Josjo en de foto's natuurlijk Kan me voorstellen dat ze nog even bij wil komen dat had ik ook.
Onswondertje, spannend zo na de IUI! Ik ga voor je duimen!!! Sky, bij jou is het dus ook spannend! Mijn zus en vriendin verloren allebei de dag voor hun bevalling de slijmprop, hopelijk gaat het bij jou ook zo snel! Ben benieuwd! Sloppy, zo te lezen is jouw schoonmoeder erg egocentrisch... Ik heb echt een hekel aan zulke mensen! Kan me dan ook voorstellen dat je helemaal geen zin in haar hebt tijdens jullie etentje! Maar wel van alles genieten hoor, ook van de dag zelf! Het komt nu wel dichtbij, spannend! Ik heb gisteren een verlovingsring gekregen. We zijn al een tijd verloofd, maar zonder echte ring. Nu heb ik die dus wel, erg leuk! En we zijn ook aan het kijken voor trouwringen, 1 november komt steeds dichterbij dus we moeten er nu wel iets aan gaan doen, ook al houden wij het klein. Vlinder, ik kan me voorstellen dat je het zat bent. Bijna iedereen is het in die laatste maand altijd zat, naar mijn idee wordt het dan gewoon te zwaar en is je geduld op. En met recht, ik ben nu al zooo nieuwsgierig naar ons kindje haha, ik kan niet wachten! Maar ik moet eerst nog maar even flink van de zwangerschap genieten! Vanochtend bij de neuroloog geweest en hem het blijde nieuws verteld. Omdat het zo goed gaat, mag ik van hem bij de verloskundige op het ziekenhuis onder controle en hoef ik dus niet steeds naar de gynaecoloog. Maar hij wil wel dat er een gyn op de hoogte is van mijn situatie, voor noodgevallen. Rond de tijd dat ik moet gaan bevallen moet ik wel weer naar de gyn, maar als het goed is werkt de verloskundige ook samen met haar, dat scheelt. Ook even over de bevalling gehad, mijn gyn wil dat ik met een volledige ruggenprik beval, dus van het begin tot het eind van de bevalling... Door mijn ziekte heb ik namelijk last van spierverslappingen en ze is bang dat ik niet genoeg kracht zal hebben, maar mijn neuroloog zegt dat er tot nu toe geen enkele vrouw is geweest waarbij dat nodig was. Ikzelf vind een ruggenprik geen prettig idee, dus daar moet ik het tegen die tijd nog maar even goed over hebben! Over 2 maanden moet ik weer terug naar de neuroloog, de dag na mijn 20 weken echo haha!
@Onswondertje, spannend zeg! Ik duim dat deze IUI succesvol was! @Sloppy, komt echt wel snel dichterbij je trouwdag nu.. je sm klinkt als een enorm kreng. Probeer haar zoveel mogelijk te negeren, maar ik snap dat dat haast onmogelijk is.. want waarschijnlijk eist ze de aandacht gewoon op. @Laatste-loodjes-dames, ik hoop dat het allemaal voorspoedig mag gaan bij jullie en we de komende weken vaak verrast worden met babynieuws!! @Doortje, leuk een verlovingsring! Gefeliciteerd (ook al was dan al bekend dat je ging trouwen)! Kan me voorstellen dat je gyn een beetje bang is, maar ik neem aan dat je neuroloog wel weet waarover hij/zij het heeft. Heb je trouwens nog kans dat je ziektebeeld nu (tijdelijk) verandert door de hormonen tijdens de zwangerschap of is daar bij jou geen kans op? En wat weet je trouwens al vroeg wanneer de 20-weken echo is.. bij ons mag je daar pas bij 16 weken een afspraak voor maken. Hier vanochtend kdv bezocht.. er gaat een wereld voor je open Volgende week ook nog eentje en dan maar inschrijven.. eerst ook nog maar even met de familie overleggen en hopen dat we dan de dins- en donderdagwachtlijst kunnen omzeilen!
Jessie, de meeste zwangere vrouwen met mijn ziekte geven aan dat het in de zwangerschap juist beter gaat. Ook ik heb dat idee, iets wat mijn neuroloog opmerkelijk vindt. Waardoor het komt weet hij niet, omdat mijn ziekte zeldzaam is en hij nog niet veel zwangere vrouwen onder behandeling heeft gehad, is er ook geen onderzoek naar gedaan. Wellicht dat het toch iets met de hormoonhuishouding te maken heeft. Ja het ziekenhuis hier maakt hier na je 1e intakegesprek meteen alle afspraken voor de belangrijke dingen. Ik heb dus de afspraak voor de 20 weken echo en de 30 weken controle al staan! Absurd eigenlijk hè haha! Oh leuk dat je nu al bij een kdv bent wezen kijken! Hier had ik het vanochtend nog over met mijn moeder en die gaf aan dat ze het leuk vindt om 2 dagen op te passen, dus ons kindje gaat straks 2 dagen naar mijn moeder. Financieel gezien denk ik dat het behoorlijk scheelt, als ik hoor wat anderen al voor 1 dag betalen!
@Onswondertje: Ik duim voor je hoor! Op naar een geslaagde IUI! @Norwegian-sky: Spannend! Ik ben benieuwd wanneer het doorzet! @Sloppyslayer: Leuk die voorbereidingen voor jullie bruiloft. En die schoonmoeder, zucht....gewoon negeren @Vlinder3: Nog maar 3 weekjes, aftellen! @Doortje25: Jullie ook al bezig met de voorbereidingen, leuk! Fijn dat het zo goed gaat en je naar de vk mag @Jessie80: Leuk kdv uitzoeken! Hier gaat mijn moeder straks een dagje oppassen, dan blijven er nog 2 dagen kdv over. Maar eerst maar eens vrijdag afwachten voordat we daar verder over na gaan denken
@Koolmees, dat komt vast helemaal goed vrijdag hoor! @Doortje, lief dat je een verlovingsring hebt gehad! @Hier, ons kleintje is de laatste 2 dagen echt flink druk, het gaat gewoon pijn doen soms.... Volgens mij is het grote schoonmaak aan het houden vanbinnen zodat alles netjes is als hij/zij het nestje verlaat Ik ben heel benieuwd of het vrijdag al wat verder ingedaald is, afgelopen keer lag het volgens de vk met het kruintje in mijn bekken maar nog niet vast.... Ik heb wel het idee dat mijn buik wat aan het zakken is.
Pff.. merk nu dat ik toch emotioneel wat labieler ben dan normaal. Een enorme discussie met manlief gehad over de dag dat hij "thuis" gaat zijn (of niet..) met ons kind. En daarna ook nog eens een pilatesles die niet doorging terwijl de les op mijn verouderde vakantierooster (echt hoe vaak kan je die dingen aanpassen?!) en op het internet wel nog stond. Dus meteen maar gebeld (stress is niet goed voor het kind ).. sorry.. sorry.. is nog niet aangepast, papieren versie die hier ligt is leidend.. ja daar heb ik wat aan.. grrr!!! *gelukkig besef ik wel dat het door de hormonen komt*
Hi meiden, hier even een kort berichtje vanuit het zkh, met de iPhone dus de langere versie volgt als we thuis zijn wel... Zondag dus, behalve last v mijn darmen, al paar dagen verstopt niet echt voortekenen. Smorgens lekker lang tegen elkaar aan gelegen in bed alsof we wisten dat dat voorlopig niet meer zou lukken De berging nog opgeruimd, toen naar de stad, koopzondag in Nijmegen en vierdaagse feesten. Na flink rondsjouwen de kroeg in, alcoholvrij wit biertje er bij en toen moest ik dus poepen . En op de wc braken mijn vliezen! Gedoe om bij de auto te komen want alles was afgesloten!! Na n uur begonnen de weeën, waren al in het zkh. Weeën kwamen meteen om de twee à drie minuten en dus vanaf de eerste wee bijna geen ontspanning gehad... Werd steeds intenser en uiteindelijk gevraagd om ruggenprik. Heeft een uurtje voor ontspanning gezorgd, kon de weeën lachend wegpuffen, daarna werd t weer heftiger en kwamen ze ook sneller, soms zonder pauze. Uur pers weeën weggepuft omdat der nog geen volledige ontsluiting was en toen ik mocht persen (wat erg fijn is, voelt zoooo veel beter!) was ze er een uur en tien min later! En dan ben je alles zo'n beetje weer vergeten hoor! Klinkt gek want t was best heftig maar het is echt zo! Ik weet niet meer waarom ik ooit geen pij stilling wilde want ik had t hard nodig en Annelynn heeft er geen last van gehad.. Annelynn heeft nog moeite met zelfstandig voldoende uit de borst drinken dus ik kolf en we voeden bijet kunstvoeding. Ze begint een beetje geel te zien dus ze krijg nu wat testjes en moet misschien een dag of langer onder de lamp, hoop t niet maar als het niet anders kan... Denk dat we hier nog een paar dagen zijn, duimen jullie voor ons dat we dit weekend naar huis mogen? Sloppy, vast n heeeeele fijne trouwdag, geniet er van en sm niet op letten hoor! Trouwen doe je maar 1 keer dus geniet geniet geniet!! Voor vlinder, sky, sloppy: sterkte met de laatste loodjes, hopelijk komt ukkie heel gauw, het is zoooo fantastisch, nog veel mooier dan in je dromen! Tot gauw lieverds! X Jolande
@josjo: Wat een bijzonder verhaal jou bevalling! En was jij niet digene die een voorspelling had gedaan wie er het eerste zou bevallen....... Je kon het niet hebben he?! hahahaha fijn dat alles goed gaat, jammer dat het drinken uit de borst nog niet zo lekker verloopt. Dat leerd ze vast heel snel hoor. Ik ga zeker duimen dat jullie dit weekend naar huis mogen!