Meiden, ik kom hier ook mee kletsen als het mag Uitgerekende datum 24-08-2011. Echo van gister (het meten ging wat moeizaam, dus snelle meting): Bekijk bijlage 118806
Ik zag nog een paar mooie echo's voorbij komen, super! En voor de meiden die ik nog niet gefeliciteerd heb, bij deze!
Hey meiden, Ben al even niet geweest hier.. Myrthe is aardig ziek geweest en vandaag bij de dokter kwamen we erachter dat ze een oorontsteking heeft.. Nu nog de strijd om de kuur erin te krijgen bij d'r.. Zelf zaterdag en gisteren wat bloedverlies gehad en vandaag met de echo bleek alles goed te zijn! Zal zo ook even de foto er neer zetten.. Sammie welkom hier en gefeliciteerd!! Vlinder gefeliciteerd met je goede echo! Sky jij ook gefeliciteerd met je goede echo! Zal zo de foto even neerzetten van onze echo van vandaag!
Wow wat zijn ze dan al veel groter als bij mij nu met 7 weken!! Ongelofelijk!! Ik heb vandaag ook mijn verlossende echo gehad. Het was een ware verrassing!! Bekijk bijlage 118822
Wooooooooooooowwwwwwwwww Sjulie het zijn er 2!!!!!!!!! Van harte gefeliciteerd meid!!! Kun je het bevatten??
hihi nee nog niet echt. Had het wel ergens in mijn hoofd gehouden. Tijdens de eerste keer Clomid waren er ook 2 eitjes gerijpt. Op zich heel leuk maar toch ook wel moeilijk!
WOW Sjulie, een tweeling!! @Jem, mooie echo. Ikzelf moet 18 januari naar de gyn die mij heeft geopereerd en me daarna heeft doorverwezen naar Tilburg. Ivm met mijn voorgeschiedenis met endo. Dan krijg ik ook weer een echo Ook de intake voor verloskunde, dan gaan we ook bespreken of ik bij hem onder controlle moet blijven of gewoon naar de VK hier in de buurt mag. Even afwachten dus. Ik ga zo even aanmelden voor kraamzorg, ja vroeg he? Maar ze gave hier de tip om vroeg in te schrijven dus dat gaan we maar even doen.
Hallo allemaal! Wat een geweldige berichtjes allemaal zeg! @Sjulie: een tweeling, hoe gaaf! En tuurlijk ook heftig maar vooral dubbel feest toch? @sammie: welkom hier, het wordt gezellig druk hier @sky: oh heerlijk he, die goede echo's! Echt een hele geruststelling als je ziet dat alles goed is....! @jem: mooie echofoto! Genieten nu van het normale cirquit Ik heb me gisteren ook al aangemeld voor kraamzorg, gek idee dat het al zo vroeg moet maar in de grote steden blijkt het toch wel echt zo te werken... we gaan volgende week ook al kijken bij een kinderdagverblijf en dan meteen maar aanmelden... vind het alleen nog erg moeilijk welke dagen te kiezen. Ik denk dat ik 3 dagen ga werken en mijn man doet ook 1 dag, maar we weten nog niet of oma 1 dagje kan doen (ze heeft al 4 kleinkinderen namelijk...) en welke dagen ik dan nog nodig heb. Moeilijke keuzes! Weten jullie dit allemaal al? Liefs, jolande
sammie welkom meid!! sjulie wat gaaf een tweeling!! ik heb me ook al aangemeld voor de kraamzorg. augustus is natuurlijk wel in de vakantie periode dus extra druk. qua oppas ons kindje gaat 3 ochtenden bij mij zwager en schoonzus en hun 2 kindjes komen 2 dagen per week hier. mooi geregeld dus. xxx sky
Tja, oppas.... Zal hier niet zo makkelijk zijn. De opa en oma's wonen niet naast de deur en de oom en tante ook niet.... We zullen wel zien hoe het gaat lopen straks. Zo ik heb trouwens besloten welke kinderwagen we nemen. Ik vind hem zo gaaf, gisteren heb ik er rondjes mee gereden door de winkel en online even de kleur gekozen. We krijgen hem van mijn moeder en voorlopig nog niet hoor maar we willen deze hebben met bijpassende reiswieg en autostoeltje:
Ha meiden, Hier weer een klein krabbeltje. Ik zag mooie echo's langskomen! Wat kraamzorg betreft, wij hebben het ook al geregeld, vroeg moet dat he?! Wel lastig, want dan stellen ze vragen waar je nog niet echt een idee bij hebt, waar wil je bevallen..hoeveel uur kraamzorg wil je ..etc.. Groetjes Marlayne
Hoi meiden, Hier ben ik ook weer even. De misselijkheid word minder gelukkig, maar nu heb ik al 4 dagen hoofdpijn Om mezelf op te peppen hebben we dinsdag weer even het hartje geluisterd en het was nu veel duidelijker als 5 dagen eerder. Mijn baarmoeder groeid hard richting de oppervlakte denk ik. Het is zo geweldig om te horen. Verder heb ik gister ook de kraamzorg geregeld. Vergeleken met jullie wat laat geloof ik, maar wij wonen hier wat rustiger dus het hoeft niet zo heel vroeg. Vind het wel weer een hele stap hoor. We hebben ook een afspraak gemaakt voor de pretecho's. Het is een pakket van 2 echo's. De eerste is met 17 weken op 29 januari en de tweede met 28 weken op 15 april. Ik heb er weer zo'n zin in! Voor oppas hoef ik niet te kijken want ik werk niet. Heb altijd voor ogen gehad om thuisblijf moeder te zijn en toen ik net voor mijn trouwen onenigheid kreeg met mijn werkgever ben ik gestop. Dacht toen dat ik wel snel zwanger zou zijn... Dat is nu 3 jaar geleden... Vlinder, mooie wagen hoor, wij zijn er nog niet uit. Gaan nog uitgebreid kijken en snuffelen. Sjulie een tweeling! Wat gaaf!! die gedachte zal wel even wennen zijn! Geniet ervan!
@barleus: balen van die hoofdpijn zeg, ik hoop dat het snel over is. Ik ben ook thuis blijf mama, ik ben 5jr geleden 100% afgekeurt zelfs zo dat ik nooit meer zal gaan werken. Maar ik vind het moeder zijn ook een fulltime baan en geniet er met volle teugen van hoor @vlinder: die wagen hebben wij ook, uit 2009 dan. Ook met alles passend we hebben hem met 12wkn besteld, de kleur maakte ook niet uit want die wij hebben vonden we als enige mooi. Die kleur die jullie hebben vind ik ook heel mooi! @ kraamhulp: van morgen geregeld @waar bevallen: tja ik heb geen keuze, ik moet weer in het VU bevallen. Ik ben medische, maar ik vind het niet erg hoor ik wilde toch niet thuis bevallen. En bij mijn vorige bevalling was het maar goed ook dat ik al in het ziekenhuis was Ik moet ook eigenlijk 3 tot 5 dgn blijven maar bij megan ben ik de volgende dag al naar huis gegaan.......ik wilde zelf niet blijven. Hebben jullie daar al over nagedacht, waar jullie willen bevallen?
Nou ik heb de kinderwagen nog niet hoor. Over een paar maandjes bestellen we hem pas. Ik heb vandaag de bevestiging gehad van de kraamzorg, binnen een maand wordt ik gebeld voor een afspraak thuis. Bevallen zal in het ziekenhuis worden denk ik. Ik zou wel thuis willen maar het dichtsbijzijnde ZH is bijna 30 minuten rijden en als er dan iets mis is....Plus dat ik niet bij dat ZH loop ik loop een stad verder en dat is 40 minuten....Nee dan maar de veiligheid en in het ZH bevallen. @Barleeus, balen van je hoofdpijn meis. Kan je er helaas niet vanaf helpen want ik loop ook al 2 dagen met een zeurend koppie.
sloppy, dan ben ik iniedergeval niet de enige thuisblijf(bijna)mama. Wel super vervelend dat je bent afgekeurd natuurlijk. Dat doen ze toch niet zomaar. Moeder zijn is ook zeker een fulltime baan. Ik heb me thuis ook nog niet verveeld hoor, heb nog een hond, 5 vogels en 3 paarden.. nou ja... 2 en een half eigenlijk Ik ga ook in het ziekenhuis bevallen, wel eigen keus. Ik vind het geen fijn idee als ik nog met gillende sirene's naar het ziekenhuis moet. Het ligt hier ook niet naast de deur dus dat durf ik niet aan. Dan betaal ik wel wat. We hebben hier zo veel moeite voor gedaan, dan ga ik op het laatst geen risico lopen.