Ik zit nu op mijn ziekenhuis bedje aan een infuus. De arts komt zo langs om het plan door te spreken. Zoiezo 24uur aan het infuus en dan gaan ze kijken of ze een oorzaak kunnen vinden voor het overgeven.
... dus ze gaan na 30 weken de oorzaak van het overgeven zoeken... Lekker op tijd..... (of ben ik nou te cynisch...??)
Zeehondje, wat lief dat ze je zo verwend hebben, leuk! Sterkte met het overlijden van je kat, dat is wel heel verdrietig zeg Vlinder, een lekker productief dagje gister dus! Leuk zon babyshower! Denk je dat ze er voor jou ook een organiseren of houd je er niet zo van? Liesben, ik hoop dat de klachten nu snel wat minder worden! Fijn dat alles goed was bij de vk! Josjo, wat heerlijk dat je nu lekker verlof hebt! Geniet ervan! Sterkte Sloppy, ik hoop dat je je snel weer wat beter voelt met behulp van het infuus. Brabbel, ik heb in het andere topic al op je gereageerd. Wil je alleen nog even een dikke knuffel geven! Vandaag heb ik mijn werkgever gesproken en waarschijnlijk begin ik na de zomervakantie nog niet met werken... Hij vindt het niet verantwoord en wil dat ik sowieso de 20 weken aanhoudt omdat je bij kinderen pas ziet dat ze de 5e ziekte hebben, als de besmettelijke fase al geweest is. Ik ga nog wel even overleggen met mijn huisarts of dit echt het beste is, maar die heeft dat de vorige keer eigenlijk ook al gezegd... Balen, maar de gezondheid van ons kindje is natuurlijk wel het belangrijkst. Als ik wel ga werken zal dat op therapeutische basis zijn, ik vind het eigenlijk een beetje overdreven, maar ivm mijn ziekte willen ze een vangnet hebben en dat begrijp ik wel. Nouja, straks heb ik eerst nog een gezellige bbq met al mijn collega's en daarna heb ik officieel zomervakantie!
@sloppy: hè bah meis, daar zit je natuurlijk helemaal niet op te wachten dat je daar moet blijven.....! Hopelijk is het maar voor even....? Sterkte meis! @liesben: fijn dat alles goed was, ook met jou nastuur ijk. Hoe gaat t met je bekken/banden? Al bij de fysiotherapeut geweest? @miiir: fijn, van die klussen (not)...! Voelt heerlijk om met verlof te zijn... Jij ging toch heel lang doorwerken? Of toch maar niet? ik moet zeggen dat ik ook niet tot vier door had willen werken hoor, was/ben er echt aan toe! En nu is het dan eindelijk zo, heeeeerlijk
@sloppy, een beetje kunnen slapen meis in het zh? Ik vind het wel heel erg krom dat ze nu pas gaan kijken of ze de oorzaak van het vele overgeven kunnen vinden.... Hopelijk knap je wel nog een beetje op en mag je straks lekker naar huis. @Hier, over 2 uurtjes naar de vk en vind het eerlijk gezegt wel een beetje spannend hoor. De 34w echo en ben echt heel benieuwd hoe het ligt. (Aan de bewegingen te voelen ligt het nog in een stuit.) @Doortje, nee dat wordt voor mij niet georganiseert. Althans zover ik weet niet maar hoeft ook niet van mij hoor. Ze kunnen genoeg cadeau's geven als de kleine geboren is @Zeehondje, hoe voel jij je lieverd????
@vlinder: ik heb redelijk kunnen slapen, gelukkig. Zelf eten en drinken gaat nog niet echt goed en ik hoop toch echt dat ze actie gaan ondernemen nu. @zeehondje: hoe is die met jou? Vind het heel erg dat je zo plotseling afschijd hebt moeten van Zorro. @ doortje: de 5de ziekte wil je inderdaad niet krijgen nu. Balen dat je dan niet mag werken maar jullie gezondheid boven alles hoor.
Hier een opgewekte vlinder Uk ligt mooi met het hoofdje naar beneden en ligt ook al in de bekken en is dus bezig met indalen, de kans dat het nu weer gaat draaien is erg klein volgens de vk. Alleen nog wel korte bovenbeentjes maar verder is alles perfect. Ik heb al wel wat last van 'oefenweeen'. Ik heb soms ineens een flinke pijnscheut door mijn hele buik en dit zijn volgens de vk de zogenaamde oefenweeen. Ze vroeg nog voor ze de echo deed of ik misselijk was geweest. Ik zei "Ja ik ben vd week af en te flink beroerd geweest" Toen zei ze "Dan zullen we eens gaan kijken of het gedraait is want vaak ben je dan misselijk" Haha ze heeft nog gelijk ook. @Sloppy, denk aan je!!
sloppy hoe ist nu met je? Las dat je sinds gisteren aan het infuus zit en dat je in het ziekenhuis moest blijven. Ik heb dat dus in het begin van mijn zwangerschap gehad. totaal 3 dagen aan het infuus gelegen. Mocht toen 24 uur niet eten of drinken om mijn maag rust te geven en mocht daarna pas voorzichtig proberen te eten. Kreeg ook gelijk medicijnen tegen de misselijkheid. Hoop dat ze kunnen achterhalen waar het bij jou aan ligt. Maar je ligt aan het infuus dus je krijgt in ieder geval voedingstoffen binnen. Een hele dikke knuf en sterkte meid
Ff een update: Ik moet helaas toch nog langer aan het infuus. Mijn urine is nog steeds niet goed, eigenlijk totaal geen verbetering. Ik krijg nu ook glucose voor meer energie. Als mijn urine morgen goed is dan moet ik nog 1dag aan het infuus voor ze hem gaan verwijderen.......maar dan moet ik wel zelfs kunnen eten en drinken. En dat gaat nog niet. @dancer4fun: ik mag nog wel eten en drinken maar het gaat nauwelijks. Ze maken zich daar nu even geen zorgen om. De westen zijn van alles aan het bespreken en ik hoor het straks..... Nu ik toch nog een dag moet blijven maakt het denk ik geen verschil voor hun.
Wat goed dat uk gedraaid is! Fijn voor je hoor. En heerlijk aan de oefenweeen Maar ik ben echt blij om te lezen dat uk toch maar besloten heeft omte draaien hoo!
Vlinder, wat fijn dat die kleine gedraaid is! Sloppy, wat een toestand zeg. Hoop dat er toch snel verbetering te zien is in je urine. Hier gaat het redelijk. Het was even heel onverwachts en hij was nog maar zo jong (net drie jaar). Had bijna heel z'n leven al last van blaasgruis en blaasontstekingen. Had ook speciaal voer. Maar blijkbaar was het zo ernstig bij hem en misschien was er al vanaf de geboorte iets niet goed. We kunnen onszelf niks kwalijk nemen, hij heeft het gewoon niet gered. Z'n zusje (zelfde nest) is wel aan 't zoeken hebben we het idee en ze miauwt ook veel meer. Maar gelukkig speelt, eet en plast/poept ze goed. En ik net eindelijk de auto kunnen ophalen (vanaf maandag mee bezig geweest). Er staat nieuwe software op en loopt weer als een zonnetje! En nu ook vakantie, heerlijk! Heeft het bij jullie vannacht ook zo geonweerd???
Vlinder, wat fijn dat jullie kleintje gedraaid is! Sloppy, hoe is het nu met je? Voel je je al wat beter nu met het infuus? Wel balen dat je nog langer moet blijven, maar ze houden je nu tenminste wel goed in de gaten. Zeehondje, is jullie kater al jong gecastreerd? Volgens onze da komen deze problemen vaak voor bij te jong gecastreerde katers. Doe je nu niets meer aan, maar misschien voor als je in de toekomst toch weer een katertje erbij neemt. Ja, hier heeft het ook hard geonweerd en ook even hard geregend, maar het was ook zo weer weg eigenlijk.
doortje, met 8 maanden is hij gecastreerd, volgens mij niet echt vroeg dus. Ach, we kunnen er nu inderdaad toch niks meer aan doen. Ben soms opeens nog wel verdrietig, dan springen de tranen in m'n ogen. Ook als ik z'n zusje dan zie lopen/spelen/slapen. We nemen voorlopig geen tweede nu. Eerst eens even kijken hoe ons meisje op deze reageert en hoe dat samen gaat. Dan zien we wel verder.
Hier een hele rare verandering want ik ben nu weer thuis. Ondanks dat mijn urine nog steeds sporen van uitdrogen vertoonde (ongewijzigd tov voor de opname) mocht ik toch naar huis. Moest maar ff kijken hoe het ging en anders maar bellen........ We zijn met stomheid geslagen en als we het weekend goed doorkomen dan ga ik maandag naar het ziekenhuis bellen. Nu maar proberen zoveel mogelijk te blijven drinken.
Sloppy: ik ben zo verbaasd dat het hele sondeverhaal van de aardbodem verdwenen is?? Vind het echt een raar verhaal. Ook dat ze je nu laten gaan ondanks uitdroging. (mischien dat ze denken: het weekend komt eraan...?)Hoewel het voor jou natuurlijk wel fijn is om lekker thuis te slapen? Vóel je je ook beter? Ik heb een paar drukke werkdagen gehad omdat mijn bedrijf aan het verhuizen is. Aangezien het mijn eigen bedrijf is, is dat een hóóp geregel. Er is ook vanalles mis gegaan met internet aansluiting en waarschijnlijk heb ik pas over 3 weken telefoon op de nieuwe locatie. Wat echt kl*te is... Vandaag heb ik samen met een medewerker alle computers, beeldschermen en toebehoren versjouwd, ook de server en de printer staan er al. Morgen moet ik om 8 uur bij het busjesverhuurbedrijf zijn en heb ik 4 pubers ingehuurd die alle meubels en dozen gaan versjouwen. Dus dan heb ik allene 'chauffeursdienst...'. Tja kost toch weer een zaterdag, welkom in de wereld van de ondernemer.... Ondanks alle drukte had ik vandaag echt een ontroerd momentje... Ik ben zwanger... Mijn meissie groeit en groeit en over een dikke drie maanden word ik voor het eerst en voor altijd moeder... Ik heb de afgelopen jaren zó vaak gedacht dat ik nooit moeder zou worden en nu ben ik gewoon zwánger. Na die eerste onzekere weken gaat het op een gegeven moment zo wennen om zwanger te zijn... Natuurlijk blijf ik het wel beseffen, maar ondertussen ga je gewoon weer door met je leven.... Maar... als het anders gelope was.... was er nooit zo'n wonder in mijn buik gaan groeien... Er zijn natuurlijk genoeg vrouwen die dat moeten meemaken in hun leven.... Daar ga ik vanavond maar eens lekker van genieten, van dat gevoel!!
Sloppy, hoe vreem! Hopelijk kom je het weekend goed door en hebben dat beetje extra voedingsstoffen je goed gedaan. Miiirrrr, niet te veel zelf sjouwen hè?! En, oh wat een herkenbaarheid. Ik ben ook gewoon weer doorgegaan met leven (logisch natuurlijk) en soms overvalt me dan ook inderdaad het gevoel van "ja, we krijgen een dochter en we worden ouders." Dan ontstaat er ook even een glimlach om m'n mond.
Lieve meiden Ik wil even jullie allen bedanken voor de steun die jullie ons gegeven hebben al die tijd dat wij hoopten op een wonder. Ik ben blij voor jullie dat het jullie wel gegund / en gelukt is. En hoop dan ook dat jullie allemaal een goede zwangerschap + bevalling krijgen . Want hier is het over eruit ! slik slik we gaan nu samen genieten van de dingen om ons heen, en willen de wereld gaan zien. En nee de hoop is hier echt niet meer. Ik schrijf al heel lang niet meer met jullie omdat me dat even niet lukte. Maar bij deze weten jullie hoe het hier is. En bijdeze neem ik afscheid van dit topic en wens jullie alle geluk met jullie wondertjes. huil slik
@miiiirr: Ik denk zelf ook dat het te maken heeft met het weekend. En die sonde was aangekaart door mijn dietiste en daar voeld de gyn gewoon helemaal niks voor. Ik kan wat eten en een heel klein beetje drinken, conclusie: het gaat goed. En of ik me goed voel..........niet echt veel verbetering. Ik voel me nog steeds slap en ellendig. Ik heb er nu ook al een paar dgn hoofdpijn bij en mijn bloeddruk was ook heel laag 90/58 een dat voel ik ook. Gek gevoel toch dat je na jrn gedacht te hebben nooit moeder te worden ben je straks toch moeder. Wij vonden dat zo raar en het heeft heel lang geduurt voor we het echt geloofde dat Megan echt van ons was. Dat het geen droom was of dat ze haar niet op een dag kwamen ophalen....... Nu is het helemaal gewend hoor @Marnat: Weet ff niet wat ik zeggen moet! Vind het zo erg voor jullie Ik had het zo voor jullie gehoopt dat het niet zo zou eindigen! Een hele dikke digi knuff en heel veel sterkte.