Ik zou dat stukje 'wegens gebrek aan bewijs geen veroordeling' om laten zetten in onschuldig want je had bewijs dat je op je werk zat. Het klinkt nu of de waarheid in het midden wordt gelaten als ik heel eerlijk mag zijn. En samen met je buuf aangifte tegen hen doen, zijn ze nou helemaal om zich zo een openbare plek toe te eigenen? Sommige mensen hebben echt totaal geen greintje fatsoen. Gelukkig dat het geen nare gevolgen voor je heeft gehad.
Als dat gebeurt zijn hun de l*l, en dat zal de politie heb ook heus wel heel duidelijk maken dan. Dus tenzij ze graag zichzelf in de nesten werken zullen ze zich daarna heus gedeisd houden. en nee, de relatie met de buren wordt er niet beter op, maar die is nu ook niet goed toch? zou zeker hun aanklagen als je sterk staat (en volgens mij sta je dat gezien je bewijs hebt dat je daar helemaal niet geweest bent), laat het ze maar voelen. het is zo jammer dat iedereen tegenwoordig overal maar mee wegkomt want stel je voor wat ze doen....nee als zij wat doen terwijl er zo'n zaak loopt dan zijn hun flink de l*l.
Niet zo laten. Normaal dekt je rechtsbijstandsverzekering dit of familiale. Wij hebben ook erg problemen met buurman, ook al dagvaarding gekregen ene. Maar wij hebben de zaak gewonnen, niet op rechtbank maar dankzij expertise. 4 experts erop gezet en allen hebben ze niks gevonden dat tegen ons speelt. Mensen kunnen zo onverdraagzaam zijn. Je buurmeisje kan foto's nemen van hoe de auto geparkeerd staat en haar honderd. Alles blijven melden aan wijkagent. Speelt allemaal in jullie voordeel.
Zou dit idd ook doen. Nu wordt schuld in het midden gelaten terwijl met bewijs je onschuld is aangetoond!
Vandaag een telefoontje gehad van de agente en zij legde uit dat het OM dit een beetje vreemd formuleerd maar dat je dat zinnetje anders moet lezen. Wij maken eruit op dat er geen bewijs is en ze het er als het ware, een beetje bij laten. Maar er word bedoelt: ik heb kunnen bewijzen dat ik het niet geweest kon zijn, DUS er is geen bewijs om mij te veroordelen. Ik kon geen aangifte doen tegen valse aangifte. Dat kon alleen justitie doen en zij zagen er niet zoveel in. (Oftewel, teveel, werk). Volgens agente kon ik weinig doen. Enige wat overbleef was smaad maar ze hebben mij alleen bij de politie "zwart gemaakt" en niet in het openbaar.(tenminste, zover ik weet) Die gasten zijn kort geleden nog een keer opgeroepen op verhoor en hier zijn ze geconfronteerd met hun aangifte. Ze waren nu met een andere tijd op de proppen gekomen en daar trapten ze bij politie en justitie helaas dus niet in. Ze geloofden geen bal van het verhaal en er staat nu dus ook bij hun naam vermeld dat ze valse aangifte gedaan hebben. Case closed dus. Alleen heel jammer dat ze er verder niks mee doen.
Boeiend. Hier in Nederland ben je onschuldig tenzij het tegendeel bewezen is. Gezien het hier niet bewezen is, is TS onschuldig. TS, lekker laten gaan joh. Zij hebben zichzelf zwart gemaakt. Zo'n notitie bij de politie is niet niks en hier gaan ze in de toekomst nog wel last van krijgen.