Hoeveel slaapjes doen jullie kindjes van 9 maanden. Ik ben erg benieuwd er naar omdat mijn dochter maar 1 a 2 slaapjes doet maar een er van is minsten een half uurtje
Vigo slaapt alleen 's middags nog zo'n 2 a 2,5 uur. Heel soms komt het voor dat hij 's ochtends ook nog een uurtje slaapt.
dan heb ik hier volgens mij een slaapkop. wesley slaapt s morgens nog een uurtje om ong. 9.30 en dan daarna nog heel eventjes en dan als ik weg ga slaapt hij s middags niet maar anders ligt hij s middags ook nog even1 a 2 uurtjes en 8 van de 10 keer is hij na de warme maaltijd al moe en gaat dan naar bed.
Britt slaapt ook nog 2x..smorgens 1 tot 2 uur..wisselt heel erg. Smiddags is het ook russen de 1 en 2 uur. naar het eten nog even spelen badderen flesje en naar bed ong half 7.
Als Zara 's morgens uitslaapt (tot ongeveer 9.00u) dan slaapt ze overdag nog maar 1 x (2 uurtjes). Maar als ik ze om 7.00u al uit bed moet plukken om naar het kdv te gaan, dan slaapt ze nog wel 2x op een dag. 's Avonds ligt ze meestal rond 20.00u weer op bed.
Hallo Lisette gaat s'morgens tegen 10 uur naar bed tot 11.30 En 's middags van 14.30 tot 16.00 a 16.30 uur En s'avonds rond de klok van half 8 gaat ze weer op bed
pff wat heb ik dan een slaapkop..... Mijn mannetje is meestal 1,5 a 2 uur wakker en slaapt vervolgens ruim 2 uur, is weer 1, a 2 uur wakker en slaapt weer ruim 2 uur en als hij s middags rond half 5 begint te jengelen, dan gaat hij meestal nog een uurtje slapen en maak ik hem uiterlijk rond half 6 wakker... s Avonds ligt hij rond 7 uur in bed. Vandaag was hij s morgens al zo moe dat hij na 1 uur en 15 min al weer naar bed ging en toen 2,5 uur sliep... hij had s nachts goed geslapen, kwam om 5:45uur en daarna nog tot 9:30 geslapen.. Hij slaapt s nachts nog niet door, maar meestal is dat even kletsen en dan geef ik hem een speentje en slaapt hij vrij snel weer. Ik voed niet meer s nachts.... in principe Wat een verschil he?
Hier meestal haar eerste fles rond 7 uur dan gelijk doorslapen tot 9 uur. Dan rond 11 uur weer en dan 1 a 1,5 uur En rond 15-16 uur ook weer 1 a 1, 5 uur.
Kyano slaapt heel af en toe rond een uur of 12 ff een half uurtje en rond vier uur een uurtje voor de rest ligt hij om half negen op bed en slaapt door tot 8 uur, dan moet ik hem weer wakker maken...
Emma slaapt 's ochtends tot ongeveer half 9 (tussendoor ergens een fles) Tussen de middag anderhalf uur en 's middags vaak ook nog een half uurtje. Soms slaapt ze overdags 1 slaapje maar dan langer. Is dus verschillend. Om 1800 uur meestal naar bed.