... en wel door achter een stoel aan te lopen die ze de hele kamer door duwt . We hebben meerdere loopkarretjes voor haar gekocht, die ze volledig links laat liggen - volgens mij deels omdat die dingen er gelijk als een speer vandoor gaan als ze erop leunt en zo snel kan ze nog niet. Maar nu is ze er helemaal zelf achtergekomen dat onze stoelen ook goed glijden over de vloer, maar dan niet zo snel als haar karretjes. Het is zo'n lief gezicht, zo'n waggelende dreumes achter zo'n grote stoel aan, net alsof ze leert schaatsen, haha. Goed, dat wilde ik als blije mama alleen maar even delen met jullie .
Hier liep meneer wel met de loopkar. Maar hij liep/loopt ook met de kinderstoel en onze eettafelstoelen (op wielen). Hij schuift/rolt ze de hele kamer door. (ook al kan hij los lopen, hij vindt het volgens mij gewoon leuk om de meubels te verplaatsen)
Whahaha! Ik ken het waggelende beeld precies!! Hier loopt ze achter een rieten grote mand van de ikea! Wat ze zelf per toeval heeft ontdekt! ik schrok me een hoedje! En trots dat ze erachteraan waggelt met dat kontje!! Xx
Tja, zit je dan met je loopkarretjes he haha. Heerlijk om te zien hoe inventief die kleintjes al zijn. Mijn zoontje loopt achter zijn babygym aan. Vind ik erg knap van hem, aangezien dan ding behoorlijk snel over het laminaat glijdt.
Ja, foto of beter nog: een filmpje Dochter heeft de loopauto van Nijntje, daarvan is de weerstand verstelbaar, maar evengoed ging ie hier in het begin te snel. Ik heb er zulke leuke filmpjes van, hoe dochter op haar teentjes achter dat ding aan werd gesleept, totaal ongecontroleerd, maar dan dat trotse gezicht erbij... Goud waard
Leuk! :-D En ook vooral heel herkenbaar! Ook hier een prachtige loopkar waar niets mee gedaan wordt (gaat veel te snel, zelfs met deurstoppers er in) en nu dus aan de wandel met een klein stoeltje! Kleine slimmerds!
Wat ook heel goed loopt: de Little People-garage. Mirte schuift die de hele kamer door. Haar stoeltje en mijn keukenkrukje zijn ook favoriet. Vanavond voor het eerst met een handje los met papa mee gelopen. Ben benieuwd wanneer ze zonder haar zelf gekozen hulpmiddelen rond gaat
Alles waar je je makkelijk - en moelijk - aan vast kunt, inclusief tafeltjes, hocker (gewoon een kwestie pootjes schrap zetten en doorduwen). Alleen wel oppassen als je ergens bent waar de vloer wat minder meegaand is. Een stoel vooruitduwen op een vloerbedekking is toch echt andere koek.
Hier deed Julia dat ook (soms duwt ze nog steeds de stoel de kamer door haha) De stoel, kinderstoel, maar ook speelgoed wat groot genoeg was werd gebruikt. Erg grappig!