Hallo dames Wij hebben DE naam voor ons zoontje al van week 10 ofzo vaststaan . Alleen reageerd mijn sm er heel slecht op het is voorhaar veel te vreemd en speciaal . ze noemt hem zelfs ordinair Z.y.a.n.o Wij vinden hem geweldig mooi en ook vrij uniek wat past bij onze andere 3kids . Wat zeggen jullie ???
Hartstikke leuk, gewoon doen dus. Wat heeft zij er nou mee te maken? Dit is ook mijn reden dat we onze naam tot de geboorte aan NIEMAND vertellen. Het is onze keuze wat wij voor naam aan ons kindje willen geven en ik hoef niet te gaan twijfelen door alle meningen van andere mensen. Je kan niet de hele wereld tevreden houden! Heb wat ordinaire asociaties bij Jaylano, Delano.. Maar Zyano nee hoor, klinkt stoer. Enige minpuntje wat ik zou denken is past het ook bij een man van 40? Maar dat geld voor zoveel namen!
Brrr, sorry, ik vind 'm wel ordinair. Maar hey, er zijn ook mensen die vinden dat onze dochter een rare naam heeft dus ik zou me niets van die mensen aantrekken en gewoon doen wat jullie mooi vinden.
Tja, eerlijk gezegd snap ik niet waarom je iemand anders de naam verteld. Groot risico dat de ander t niets vind, maar t gaat erom dat jullie t mooi vinden samen. T is niet mijn smaak, maar zoals ik zeg ga vooral voor de naam die jullie mooi vinden
Hm, sorry...ik vind het ook echt een vreselijk naam. Valt bij mij wel onder de categorie ordi inderdaad...
Voor mij zou hij ook wel onder de 'ordi' namen passen, maar dat verschilt zo enorm per persoon. Ik houd persoonlijk gewoon niet van Kyano, Silvano etc. omdat het bij mij dus wel zo'n associatie oproept. Maar als het voor jullie de naam is, dan moet je echt proberen je daar niets van aan te trekken. Iedereen heeft wel een mening ergens over, zo ook over de naam, iedereen heeft wel associaties bij namen en wat de ene persoon mooi vindt, vindt de ander verschrikkelijk.
Mijn eerste reactie is: huh hoe? Vind het te geknutseld en snap je schoonmoeder dan ook in haar reactie. Vind Keano dan een betere optie. Maar als jullie de naam mooi vinden waarom niet? Kind moet er wel zijn leven mee doen. Dit was voor ons een reden om bij 38 weken nog te wisselen van naam.
Meningen zijn verdeeld dus , Ik heb de naam niet gezegd mijn man heeft zich versproken en kreeg gelijk een hele preek te horen . Wij vinden de naam wel heel mooi en hoe de ander 3 heten wil ik wel in pb kwijt als je dat wil weten Verschoot een beetje van haar reactie maar goed zij is van mening dat elke jongen mark moet noemen en elk meisje vicky
Ik zou het ook niet kiezen. Meen me de namen van je andere kinderen wel te herinneren uit een ander topic, tenminste het soort namen, en daar past het bij. Jij zou onze naam waarschijnlijk nooit kiezen, maar dat geeft niet. Als mijn schoonmoeder de naam niks zou vinden, kan mij dat niet schelen. Voor ons is het dé naam...
Maar sowieso, als jullie de naam wel mooi vinden zou ik me echt niets aantrekken van wat schoonmoeder zegt. Die heeft immers niets te zeggen.