Wat vinden jullie van deze naam? Vind je het passen met een Hollandse, nou ja eigenlijk Duitse achternaam , -mann op het einde? Ik zou toch een beetje "bang " zijn dat mensen , vooral hier in het Oosten, het uit gaan spreken als Abie- gaa-i(e)l of zal dat wel meevallen bij de meeste mensen.
Super mooie naam! Mijn vroegere favoriete buurmeisje heette zo. Hoe leg je typend uit hoe je haar naam uitsprak. Het is Abbie - Gail (zeg maar keel maar dan met een g haha). Mijn kat heet Abby vernoeming naar haar
Ik vind het een erg leuke naam! En hoewel de oorspronkelijke uitspraak inderdaad a-bie-ga-iel is kennen denk ik maar weinig mensen die uitspraak, de meesten zullen het automatisch op z'n Engels uitspreken. En goed ingeburgerd dus ik vind het best passen bij een Nederands/Duitse achternaam.
Denk niet dat je er problemen mee gaat krijgen qua uitspraak. Mooie naam. Bij ons is de 'originele Hebreeuwse' Avigail in de running, dat zou dus wel uitgesproken worden als Avie-gaa-il, Ah-vee-guy-il. Daar zou je meer problemen mee krijgen dan andersom hoor.
Ik kom uit het oosten en zou het uitspreken als : ebbiegeel (g meer als een k). Vind het een leuke naam als het bij jullie past!
leuke naam, dat er een "duitse" achternaam bij hoort maakt toch niet uit, alsof er in de VS/canada geen mensen zijn die ook een duitse of nederlandse achtergrond en bijbehorende achternaam hebben.
Goede keuze Was namelijk ook mijn eerste keuze voor een meisjesnaam hahaha Ik ben getrouwd met een Engelsman, dus leek Abigail mij een perfecte keuze. Engels, maar toch ook gangbaar in het Nederlands. Maar helaas, hij kent diverse Abigails, waaronder eentje in zijn familie met wie zijn moeder het niet goed mee kan vinden...dus we hebben toch maar een andere meisjesnaam gekozen
Prachtige naam. Mijn nicht heet zo. Ze heeft een Nederlandse achternaam en dat klinkt prima. Ze spreken haar naam wel echt op z'n Hollands uit hoor. ( E-bie-keel) of Abby (ebbie).
Hoe je het nu neerzet is niet echt de Hollandse uitspraak TS, ik vind het een super mooie naam en vind het prima kunnen bij een duitse of hollandse achternaam
Ik vind het leuk. Ze zal haar naam wel altijd moeten spellen, want ik denk dat de meest (en snel) gemaakte spelfoute zijn: Abbi- Abby- Aby- Abe- Abbe- -gale Qua uitspraak zou ik me geen zorgen maken.
Ik denk even aan Abigail Hofmann (ter voorbeeld) en vind dat prima kunnen! Voor mij geen twijfel over de uitspraak, ebbiekeel (zachte k)
Mooie naam! Duitse of nederlandse achternaam is geen probleem. De naam is vrij populair in amerika en daar hebben ze ook europese achternamen (die ze nog raarder uitspreken) en dat gaat ook prima
Abigail kan prima met een Nederlandse/Duitse achternaam Hartstikke leuk! En qua moeten spellen; ik heb een hartstikke Hollandse voornaam, en moet hem net zo goed ALTIJD spellen. Je komt altijd wel mensen tegen die het niet snappen, dus daar zou ik het niet van af laten hangen.