Abortus tot 39 weken mogelijk!

Discussie in 'De lounge' gestart door daphne78, 30 okt 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Niet meer actief

    Pardon?/what the hell, die mensen zijn ziek dat kan niet anders.
    Ik moet er gewoon van janken. Dit is regelrecht moord. Ik heb hier geen woorden voor het gaat veel te ver. :cry: :cry: zoveel mensen zouden die kinderen kunnen opvoeden die geen kinderen kunnen krijgen. Het is ziekkkkkkkkkkkkkkkk mismakend gewoon. Dat wilde ik er over kwijt.
    jennie72
     
  2. Harley

    Harley Fanatiek lid

    16 feb 2006
    2.152
    0
    0
    assistent filiaalmanager parfumerie
    Hardinxveld-Giessendam
    Ik word hier gewoon KOTSmisselijk van! Het is al onvergeeflijk dat ze die babytjes zonder pardon vermoorden maar dan ook nog op zo'n gruwelijke manier! Het lijkt wel een horrorverhaal!
    Hier moet echt wat aan gedaan worden!
     
  3. Dientje

    Dientje Fanatiek lid

    12 jan 2006
    4.674
    0
    0
    Noord-Holland
    Ohh dit is echt niet normaal het is dan gewoon moord!
     
  4. Belle

    Belle Fanatiek lid

    7 nov 2005
    1.380
    1
    0
    Verpleegkundige, columniste
    Amsterdam
    Krankzinnig maar waar: Er zijn ook staten in de Verenigde Staten waar dit soort praktijken legaal zijn. :confused: Ik was helemaal geschokt toen ik het hoorde van een Amerikaanse kennis van mijn vriend, maar in sommige staten zijn er dus klinieken die tot 7 maanden aborteren. Terwijl baby's na 6 maanden zwangerschap al levensvatbaar zijn. Onvoorstelbaar toch?
     
  5. jet75

    jet75 Fanatiek lid

    14 jul 2006
    1.015
    0
    0
    zelfstandige
    Wat is dit voor een bizar iets?
    Wat lopen er toch achterlijke ongevoelige mensen op aarde rond.
    Een kind aborteren met 39 weken? Ik weet echt niet wat ik hoor ! Ik heb het gelukkig niet gezien ik was dan helemaal van slag geweest. Dit soort vrouwen moeten achter slot en grendel!
    Als je een abortis laat uitvoeren in de eerste 9 weken is voor sommige heftig niet iedereen staat achter abortis maar soms weegt de reden zwaarder dan het laten komen, denk maar aan verkrachting of een aangeboren afwijking ik noem maar even iets MAAR MET 36 WEKEN?!
    Sorry maar ik weet even niet wat ik verder nog moet zeggen!

    Jet
     
  6. mamsie

    mamsie Bekend lid

    4 aug 2006
    755
    0
    0
    doetinchem
    nou ben na de eerste paar regels al opgehouden met lezen.
    om misselijk van te worden.
     
  7. jet75

    jet75 Fanatiek lid

    14 jul 2006
    1.015
    0
    0
    zelfstandige
    Inderdaad deze vrouwen en artsen op laten sluiten voor moord maar dan ook ervoor zorgen deze vrouwen te laten steriliseren zodat ze nooit meer kinderen MOGEN krijgen!
    Deze kinderen hadden ook recht op leven idd bij bv stellen die geen kinderen kunnen krijgen en met al hun liefde zon kindje kunnen opvoeden!
    DIEP DIEP TREURIG.
     
  8. maisy

    maisy Fanatiek lid

    12 jun 2006
    4.859
    0
    0
    Ik lees het maar niet, aan de reacties hier te lezen, ik kanniet tegen zulke verhalen, echt ongelofelijk dat het KAN maar dat er ook vrouwen zijn die het DOEN :(
     
  9. wizard

    wizard Actief lid

    19 apr 2006
    338
    0
    0
    Met tranen in mijn ogen heb ik dit stukje gelezen. Ongelooflijk dat zoiets bestaat. Ik kan hier niet over uit en het maakt me dan ook boos, heel BOOS!
     
  10. Chanel

    Chanel Bekend lid

    19 mrt 2006
    761
    0
    0
    Amsterdam
    Ik vindt het ook moord, vooral wanneer de baby's kerngezond zijn. Als je de baby niet wilt sta hem/haar dan af voor adoptie i[v abortus. Vindt het vreselijk dat ze het hartje van de baby stil leggen. Een baby is ook een mens en heeft er niet om gevraagd om geboren te worden! Als je geen kinderen wilt moet je ze niet eerst maken en dan laten aborteren!
     
  11. maisy

    maisy Fanatiek lid

    12 jun 2006
    4.859
    0
    0
    Ja en zeker niet pas op het laatste moment :rolleyes:
     
  12. Marijke1985

    Marijke1985 Fanatiek lid

    11 jan 2006
    2.505
    1
    0
    serveerster
    Ik heb het gister ook bij netwerk gezien, echt afschuwelijk. Vooral als ik naar me eigen kindje kijk denk ik; dit kan je toch niet vermoorden?
     
  13. djara

    djara Fanatiek lid

    12 apr 2005
    2.675
    0
    36
    begeleidster
    makkum (fr)
    bah, ik ben misselijk
     
  14. MSU

    MSU Actief lid

    21 jun 2006
    258
    0
    0
    Ik heb volgens mij liggen slapen de hele dag want ik heb niets van het onderwerp meegekregen totdat ik er 's avonds -volgens mij netwerk- een programma opzette dat hierover ging.
    Ik had beter niet kunnen kijken. heb de hele nacht niet kunnen slapen. Het bracht zoveel emoties naar boven dat de babie gewoon van slag was.
    Kijk, ik zal de laatste (nou ja niet helemaal) zijn die een oordeel velt over anderen in het geval van kinderen krijgen. Ik heb gelukkig nooit voor de keuze gestaan van wel of niet weghalen. Ik ben nu voor de tweede keer zwanger en het is erg gewenst. De eerste ook en ik ben nu moeder van een lief apie van drie.
    Dat je het kindje in de eerste weken laat weghalen om welke reden dan ook is al niet echt mijn ding maar je weet niet in welke situatie die mensen zitten.
    Ik ben nu -nog maar- 20 weken zwanger en alles zit erop en eraan. het kindje reageert zelfs op zijn "grote" broer!. En dit wezentje haal je weg ? ik vind dat zowel de artsen als iedereen die hieraan meehelpt EN de moeder cq ouders die ervoor hebben gekozen de babie weg te laten halen terwijl alles er al op een aan zit, zouden vervolgt moeten worden voor moord met voorbedachte rade. :evil: Er is al een halve dag voorbij nahet programma te hebben gezien en ik ben nog des duivels !
     
  15. FreeWilly8

    FreeWilly8 Fanatiek lid

    23 okt 2006
    2.055
    0
    36
    Gediplomeerd SPW4 WB'er, Rugzakbegeleider regulier
    Hardenberg
    Ik heb drie zinnen uit het hele artikel gelezen en toen wist ik al genoeg: het nekje knakken en zout in het hartje? Dat heet kindermishandeling, sterker nog, dat heet moord.

    Ik ben sowieso al tegen abortus, maar dit slaat toch wel alles!
     
  16. vissie26

    vissie26 Actief lid

    15 sep 2006
    272
    0
    0
    snik snik. Jemig zeg. doodbloeden, zou in het hart? Wat hebben we voor gekken op deze wereld. Dichtgooien zoiets dat zich kliniek noemt en personeel achter de tralies. Dit is echt moord. Ook de vrouwen die zich laten aborteren achter de tralies.

    Moet bijna overgeven van dit bericht. :(
     
  17. yake

    yake Fanatiek lid

    25 jun 2006
    2.791
    0
    0
    Dit is complete waanzin! Hoe haal je het gvd in je hoofd? Dit is gewoon MOORD. Woedend maakt me dit! En dat in Europa! Ik zit hier gewoon te janken! Kl..tzakken!
     
  18. Meliske

    Meliske VIP lid

    29 mei 2006
    7.731
    0
    36
    NL
    ik vind het net zo erg als abortus bij 10 - 15 - 20 weken of wanneer dan ook.

    vind dat ze het helemaal moeten afschaffen, tis toch allemaal moord? ik vind het altijd erg als ik lees dat mensen een abortus kunnen laten doen.
     
  19. Chanel

    Chanel Bekend lid

    19 mrt 2006
    761
    0
    0
    Amsterdam
    Ik vindt het plegen van abortus een ander verhaal wanneer je kindje bv een ernstige afwijking heeft. En daardoor een geringe kans heeft om te overleven buiten de baarmoeder. Maar een gezond kind laten aborteren daar ben ik echt zwaar op tegen. Kreeg tranen in me ogen toen ik het op netwerk zag :( Ik snap niet hoe mensen dit kunnen doen en dan ook nog ongestraft blijven :confused:
     
  20. Niet meer actief

    tja,

    technisch gezien is het geen moord...
    want iets wat nog niet geboren is, heeft juridisch gezien nog geen rechten...hoe krom ook...

    maar ik vind het vreselijk!

    dat wij vrouwen tot zoiets in staat kunnen zijn...ik schaam me diep voor mijn soortgenoten die dit laten doen..

    ik ben persoonlijk niet tegen abortus mits goede redenen en dan het liefst in zo vroeg mogelijk stadium. maar kom op zeg....het kindje is bijna voldragen...

    zoek dan een stel die het kind willen hebben en laat die man het kind erkennen tijdens de zwangerschap....
    die paar weken kunnen dan ook nog wel...

    echt, ik probeer altijd zo genuanceerd mogelijk te kijken naar dingen...maar hier heb ik toch echt een duidelijke mening over...
    die vrouwen zijn het echt niet waard om ooit nog moeder te worden....verplicht steriliseren na zo'n schandalige aktie..

    Aoife
     

Deel Deze Pagina