Wij hebben via airbnb een villa gehuurd. Scheelde in kosten bijna niks met een 5 sterren hotel. Incl prive butler en ontbijt en midden in Seminyak. Dus je bent binnen enkele minuten in de drukte als je wilt. Er is zoveel keuze en echt goed betaalbaar. Voordeel vond ik dat beiden kids eigen kamers hadden en we prive zwembad hadden en met de babyfoon aan konden ze lekker nog dutjes doen terwijl wij aan het zwembad lagen.
Padma resort op bali. Lees ook over een villa huren, wat op zich natuurlijk ook leuk is. Onze kinderen zijn de middagslaapjes voorbij en vinden het juist erg leuk om ook contact met andere kinderen te hebben. Daarom kiezen wij niet voor een privevilla.
Nusa Dua heeft heel veel luxe hotels. Wij zaten in grand hyatt. Waanzinnig mooie kamers en super service. En oh Ja, een geweldig zwembad! We hebben ook een week in een privé villa gezeten in het noorden. Heel luxe en mooi maar wij vonden het wel wat afgelegen, s avonds ben je dan op jezelf aangewezen. Wel gave uitstapjes kunnen doen.