Hello Ladies, Even een vakantie-vraagje.. Wij willen in september met ons kleine meisje naar de zon (dan 15 maanden). Echter willen we niet te lang vliegen en omdat we in het Zuiden wonen graag vanaf Eindhoven vliegen. Dat komt dus neer op (Algarve/Mallorca/Zuid-Spanje). Ik ben even benieuwd naar tips voor accomodaties.. Zie door de bomen het bos niet meer... En we hebben nogal wat wensen : - Plaatsje aan de kust - Minimaal 2 kamer appartement/bungalow - Leuk zwembad/kinderbad - Airco - Loopafstand van leuk centrum (met winkeltjes en restaurantjes) - Niet te massaal (geen grote torenflat)/vakantiepark of kleinschalig appartementencomplex spreekt wel aan. -Liefst mogelijkheid voor logies/ontbijt (maar als winkels in de buurt zijn is dat niet per se een must) Wie is er met kleine kinderen in een van deze landen geweest en heeft DE aanrader voor een goeie accomodatie? Liefst met link? Hoeft geen pakketreis te zijn, wil ook best accomodatie/auto/vlucht los boeken...
Een paar jaar geleden een heerlijke vakantie gehad in Portugal . appartementen complex alfagar in albufeira. Mogelijkheid voor logies ontbijt en half pension. Restaurantje is leuk. Mensen vriendelijk. Appartement echt supermooi. Zit ook een ruime keuken in, dus zelf koken is echt goede optie. Op complex meerdere leuke zwembaden en peuterbaden en speeltuintjes. Vanaf complex trap naar strand. Wij hadden een auto gehuurd en daarmee omgeving tochtjes gemaakt. Oeeh als ik terugdenk zou ik zo weer willen boeken, maar vrees dat mijn man niet wil vliegen met baby Ik zou je link geven maar kopiëren en plakken lukt niet op tablet. Maar google maar op Portugal en alfagar.
Hoi, wij zijn afgelopen september met onze dochter van toen 18 maanden naar Mallorca geweest. Naar Cala d'or, appartement/hotel Ferrera Blanca. Zeer goed bevallen! We hadden voor het eerst all inclusive en dit is ook een aanrader, zeker met een kleintje. Korte vliegreis. Transfer is wat langer, veel mensen vinden dat geen probleem. Wij hadden een privé transfer. Heel fijn. Succes en veel plezier!
Qua bestemming is Moraira in Spanje erg leuk. Ligt tussen Valencia en Alicante in, allebei vliegvelden die vanaf Eindhoven worden aangevlogen. Een leuk plaatsje, niet te groot, maar wel met genoeg winkeltjes en restaurantjes om je vermaken. Mooie stranden, veel leuks in de omgeving te doen en heel kindvriendelijk. Dit vind ik een erg leuk appartement: Casa Pauline (Moraira, Spanje) - Appartement Beoordelingen - TripAdvisor Jammergenoeg zit er alleen geen zwembad bij.
@loesje86 Mag dat niet dan? In ieder onderwerp komt een andere doelgroep toch? Maar wel allemaal mensen die tips kunnen hebben? Of mag ik het maar maximaal in 1 forum onderdeel zetten? Sorry maar heb geen idee?
@Fietwordtmama Even een vraagje, die accomodatie heb ik ook een aantal keer gezien, is dus op loopafstand van Albufeira? En is Albufeira zelf wel leuk en gezellig? De moeite waard om doorheen te struinen?
Albufeira was erg leuk,maar wij gingen er met de auto heen. Op loopafstand was ook een klein centrumpje voor toeristen, maar daar zijn we toen niet geweest. Als we gingen wandelen gingen we liever naar strand.
Wij vertrekken over 6 weken naar Vitor's Village in de Algarve (Ferragudo). super leuk en kleinschalig appartementencomplex in een vissersdorpje. We zijn er samen 3 jaar geleden geweest en toen zeiden we al.. als we ooit een kleine hebben gaan we zeker terug. Fantastisch kinderbadje en ruim appartement met allemaal rondom het zwembad dus als de kleine slaapt kunnen wij met babyfoon lekker relaxen. Wij huren een auto vanaf het vliegveld dus kunnen we leuk dagjes weg etc. De kustlijn is echt FANTASTISCH daar. En niet bizar warm in juni dus dat wordt genieten