Heeee wat een mooie buikjes! Waar komen die mooie jurkjes vandaan metdie rozen haha.. hele mooie jurkjes!
Ik breek even in, hoor eigenlijk in de maand juni, maar vind het altijd leuk om te kijken bij andere maanden. Die jurkjes met rozen zijn volgens mij van mamalicious, ik heb hem besteld via de wehkamp voor 17,50 ofzo. Ik breek weer uit!
ooh wat een mooie buikjes weer gezien super leuk zeg al die vorderingen te kunnen zien bij iedereen.. hier de mijn van 15wkn, 5dgn:
Volgens mij ben ik gewoon dik geworden van het eten. Maar goed, hier een fotootje van 17 weken en 1 dag:
Vandaag een beetje een baaldag... Ik stond op de weegschaal en zag dat ik in het weekend bijna 3 kilo ben aangekomen...Nu dus al 8 kilo in het totaal... NOg steeds minder dan op het zelfde moment toen ik van Emma zwanger was ( 4 kilo minder) maar mijn start gewicht was wel hoger. Ik baal dus wel.... Het gaat ineens zo snel!
Jeetje van een mooie ronde buiken!! Bij mij is het nog niet echt fotowaardig, tenminste wel voor onszelf maar niet voor op een forum Het is onze eerste dus wellicht heeft dat er mee te maken.. maar ik ben echt JALOERS op jullie buiken!!! De mijne is wel anders, ook wel wat ronder maar het is meer alsof ik teveel gesnoept heb! En ik ben al 19 weken.. dus kom maar op met die buik! Moet zeggen dat ik ook nog bijna niks ben aangekomen dus wellicht is het normaal dat je daarom minder buik ziet? Liefs, LB
ik vind mijn buik ook nog wel klein hoor zie sommige die al met 16weken een groter buik hebbenmaar men buikje begint nu wel te komen..ik schommel met gewicht ene keer weeg ik meer en andere keer weer even veel als voor heen mischien 2kg meer maar dat is het