@ Trees, Je kent me niet, maar ik lees vaak je verhalen en ervaringen.. Wat fijn dat jullie weer in verwachting zijn.. We gaan zeker mee duimen en bidden en hopen dat er over 8 maanden een prachtig wondertje geboren mag gaan worden! Heel veel sterkte in deze spannende 12 weken!!
Er wordt al aardig voor je geduimd, maar ik wil ook niet achterblijven. Heb net mn 2e mk achter de rug en moet er niet aan dénken om dit 7 keer mee te maken!!!! Deze keer MOET het gewoon goed gaan!!!!!! *DUIM*DUIM*DUIM*DUIM*DUIM*DUIM*DUIM*DUIM*
Gefeliciteerd en ook ik zal heel hard voor jullie duimen, je kent mij idd ook niet, maar heb zonu en dan wel je ervaringen en verhalen gelezen. heeeeel veeeel sucses! x
Dank je wel lieve meelezers en duimers! Ik ben vandaag naar de gynaecoloog geweest. Niet veel bijzonders gedaan behalve bloedprikken op hcg, progesteron en schildklierwaardes. Woensdag krijg ik de uitslag en eventueel de pillendoos aanpassen. Volgende week dinsdag krijgen we de eerste echo om te zien of het op de juiste plek zit. Ook het advies om de komende weken zo mijn mogelijk fysieke arbeid te verrichten en halve dagen te gaan werken. Ik ben nog aan het bedenken hoe ik dat nieuws aan mijn baas ga vertellen ... @minimuis ik hoop dat ik je hier snel mag zien als nieuw lid van de plakclub . @Pooh jij veel sterkte gewenst en dat ik maar snel voor jou mag gaan duimen!
TREES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wat zie ik nu ineens!!!! Wow meid, van harte gefeliciteerd en ik hoop zo dat deze keer echt zal gaan lukken! Als mijn engeltjes iets voor je kunnen betekenen hoop ik echt dat ze zullen waken over jouw kleintje in je buik! Please laat dit wondertje bij Trees in haar buik uitgroeien tot een prachtig kindje!!
Trees ik hoop dat alle bloedwaarde enzo er goed uitzien, en op naar volgende week. Duim voor je dat dit kleine wondertje lekker warm blijft zitten. En doe rustig aan! (ff off topic, Nicoletta zie dat je nog 19 dagen moet wachten, spannend, succes met alles)
Ooooo ik hoop zo dat dit mooie wondertje blijft zitten. Ik ga ontzettend hard voor je duimen, het is jullie zo gegund!!!!!!
Sorry Trees, even een tel je topic misbruiken.... Was het maar waar Lot! We staan 19 dagen op de wachtlijst.... Dus hoe lang het gaat duren weet niemand.... Beetje misleidend maaar ik kan geen betere ticker vinden.
Trees ik hoop je ook snel te kunnen volgen zodat we elkaar tot steun kunnen zijn . Spannend hoor ik blijf je volgen hoe het ga en de kaarsjes branden voor een mooi wonder in juli
Hoi Trees, Ook ik hoop dat dit vruchtje lekker blijft zitten waar die is en dat het uitgroeit tot een heel mooi babytje! Heel veel succes meid, ik begrijp dat de komende weekjes enorm zwaar zullen zijn maar ik duim heel hard mee dat het allemaal goed komt! Grt Vanilia
Hoi Trees, Ik heb de vorige keer letterlijk elke dag aan jullie gedacht, helaas ging dat mis. Ik hoop nu wederom weer vanuit de bodem van mijn hart dat het dit keer wel echt gaat lukken!!! TOY TOY TOY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Duim, weer voor je!!!
Hoi lieve Trees. Super dat het weer raak is. Ook ik voeg mij bij alle dames die hopen dat het deze keer een fantastische plakbeebje wordt!
Mijn laatste test vanochtend misbruikt. Positiever is volgens mij niet mogelijk . Vanmiddag krijg ik ook de uitslag van het bloedonderzoek van afgelopen maandag, maar daar maak ik me niet erg druk over. Ik denk dat dit wel een serieuze zwanger-blijf poging gaat worden!