Action is een leuke winkel idd Ik ga er vrijdag heen om fotolijstjes te halen voor de Sinterklaassurprise.
Mee eens, vriend vind ze heerlijk! Ik vind ze echt te dun! heb liever hemahanddoeken! Verder koop ik er soms iets zoals theedoeken, (merk)producten als tandpasta ed.
ik woon er vlakbij, en loop er daardoor ook regelmatig binnen, toevallig gisteren, een doos klei en een voorleesboek gekocht voor de sinterklaas voor onze zoon. verder haal ik er altijd deodorant, tandenborstels, billendoekjes, pyama,s voor zoonlief, axe luchtje voor man, color catchers, en nog veel meer
Action is super handig! Ik kom daar regelmatig ze hebben ook echte merken met een aantrekkelijke prijs woeehoee! Mijn zus heeft daar een hele gave pop gekocht van Babyborn voor de kerst voor mijn nichtje die pop zingt " klap is in je handjes blij, blij, blij..." en klapt dan in haar handen die pop haha! Niet duur daar.. Babyborn zelf is normaal heel duur!
Gisteren weer even geshopt. Kerstsierlampjes Oplaadbare battarijen en oplader Gewonen battarijen Olaz cadeausetje Spaarlampen Decoratie tak voor op tafel kerstchocolade kerstkaarten boksballonnen uitdeelzakjes kleurpotloden echt, heerlijke winkel!
jaaaaa hier nog een action fan! ik koop weleens zomaar een kadootje voor mijn kinderen daar, ook als er een ander kindje jarig is krijgt ie leuke boekjes o knutselspulletjes van de action. verder haal ik er badschuim, tandpasta, sapjes enz en nog wat rommel dat ik eingelijk niet nodig heb. o wat ik daar wel standaard haal zijn haarklipjes voor mijn dochter. die zijn zoooo leuk daar! 4 voor 1 euro. echt super leuke kleine haarklipjes
Mee eens! Heb daar ook niet veel kunnen vinden voor de kerst alleen cupcake kerstballen en wat bloem decoratie met glitters.
vandaag toevallig nog wat knutselspulletjes gekocht. O en fles kinder"champagne" voor 79 cent. En de kurk plopt echt als je hem open maakt
Kom ook altijd thuis mket volle tassen van de action. Bij ons zit een best grote winkel neem altijd veel mee voor weinig!
hier ook een action fan! -schoonmaakmiddelen -knutselspul zoon -sokken -Dweilstok en dweilen. -fotolijsten -kerstspul -een waterkoker voor 8 euro haha iedereen zei de werkt maar 1 week maar hij doet het nog na 2 jaar! perfect toch? -Handdoeken, hoeslakens, washandjes. etc.etc.etc mag er altijd even graag sneupen
ooooohh action leuk leuk leuk alleen nadeel als ik iets specifieks zoek dan neem ik meer mee dan waar ik eigenlijk voor kwam, ze hebben zoveel leuk daar voor weinig
Wat apart, in ons filiaal is er echt een gangpad vol met aan beide kanten kerstspullen. 1 kant staat gewoon vol met verschillende kleuren kerstballen..