Met oudjaar licht positief getest... Nieuwjaarsdag ook en 2/1 een digitale met zwanger 1-2 ... Gistere bloed late trekken en hcg was 95. Ik had de zaterdag voor oudjaar een kleeeiiin beetje bloedverlies bij het vegen met slijm... Ik denk echter dat ik nog maar 4weken ben en geen 4wkn en 5dagen ... Heb daarnet nog is een testje gedaan en dit is het resultaat .... Zou hij niet donkerder moete zijn?? Ben beetje ongerust http://www.zwangerschapspagina.nl/attachment.php?attachmentid=369240&stc=1&d=1388840516
Bij deze testen heb ik in het begin ook nooit knallers. Is deze test al wel donkerder dan je eerste testen?
Ik zie een streepje. Wanneer ga je weer bloedprikken? Voorzichtig gefeliciteerd. Heb geen idee hoe hoog je hcg zou moeten zijn.
Dit is een action test toch, die zijn wat minder gevoelig. En je hoeft geen knallers te krijgen, de een heeft dat wel maar genoeg streepjes blijven bij een ander wat lichter. En je Cb is duidelijk zat. Mag je nog een keer terug komen om bloed te prikken?
Moeilijk te zeggen zo... inderdaad wel benieuwd of deze donkerder is dan je andere. Ik heb gehad dat ze afliepen.. dat was duidelijk.
Dit zijn mijn andere testen. De 2 van kruidvat zijn van 31/12 en 1/1 , clearblue is van 2/2 en actionist van daarnet.... Ook wel niet met ochtendurinehttp://www.zwangerschapspagina.nl/attachment.php?attachmentid=369247&stc=1&d=1388842030
Deze is beter http://www.zwangerschapspagina.nl/attachment.php?attachmentid=369248&stc=1&d=1388842136
Dit is lastig kijken omdat het verschillende testen zijn. Maar ze lopen wel op na mijn idee. Heel frustrerend maar kunt niets anders doen als afwachten.... Ga je nog een keer naar de huisarts om je bloed te testen??
Ik heb nu nog 3 andere actiontesten. Ik mag woensdag of vrijdag weer bloed laten nemen. Maar volgens de huisarts was de hcgwaarde nu al wel goed want ik mocht al afspraak maken bij gynaecoloog....
Je kunt verschillende testen niet met elkaar vergelijken zoals al eerder is gezegd. Maar buien dat vind ik ze er gewoon prima uitzien. Zou me niet te veel zorgen maken als ik jou was. Gefeliciteerd met je zwangerschap!