Ik heb die een aantal maanden gebruikt en het beviel goed, begon met lichte streepjes die opliepen naar een knaller. Heb afgelopen maand voor het eerst de ovulatietesten van van sensitest gebruikt. Die kan ik wat anoniemer kopen en in grotere hoeveelheden. Maar action beviel mij ook goed.
Ik heb ook de action gebruikt, maar mij bevielen ze niet goed. Ze liepen niet mooi op en ik had geen mooie knaller. De streepjes drogen sowieso raar op, waardoor vergelijken moeilijk is. Ik heb in dezelfde periode de dipsticks van zwanger en kids gebruikt. Die liepen duidelijk op, met een duidelijke knaller(zie foto).
Na diverse testen te hebben gebruikt, ben ik op de actiontest uitgekomen. Vind ze eigenlijk wel heel prettig!
Ik kon er geen knaller mee krijgen, deze maand die van 2besure gebruikt en daar duidelijk mn ei gevonden.
Ikben ook fan van de action testen! Elke maand een duidelijke knaller! Geen ervaring met andere testen...
Super dankje voor jullie reacties. Nou misschien een domme vraag maar wanneer beginnen jullie met ovulatie testen?
Ik gebruik die van Sensitest na het lezen van goede reviews hier op het forum. Ze bevallen tot nu toe goed, inmiddels een keer mijn ei mee gevonden en als ik het goed heb nu voor een tweede keer. Ik durf ook eigenlijk niet meer over te stappen op een ander merk omdat ik niet weet wat die bij mij doen.
Heb een cyclus tussen de 29 en 36 dagen dus start altijd op cd 12 Soms is men ei er op cd 14 en soms op cd 22. Zodra hij positief is geweest stop ik wel direct,.