Nee hoor, dat kan echt nog wel! Bij veel vrouwen komt het er pas later uit in bruine vorm, dus oud bloed. Was bij mij ook. Ik verloor met 6,5 week bruin bloed..
Action test was ook hartstikke positief! En die van kruidvat ook. Mn action testen begonnen ook zo licht. Maar als het niet gelder rood is en je verlies niet meer dan 1 eetlepel en je hebt geen krampen zou ik me geen zorgen maken. Het kan nog oud bloed zijn can de innesteling
Ja, maar dat zegt niets hoor. Dat kan ook innesteling zijn, maar dan komt het er gewoon meteen uit. Bij veel vrouwen blijft dat bloed een tijdje in de baarmoeder voordat het eruit komt, vandaar dat het dan bruin is. Maar het kan er natuurlijk ook meteen uit komen, dan is het nog rood/roze.
Wat ontzettend RUK! Maar het zou toch ook een zeer vroege mk kunnen zijn, gezien je eerdere testen.. Heb je nu geen bal aan. Neem de tijd voor jezelf, verwen jezelf en raap weer nieuwe moed bij elkaar voor de volgende ronde.. Veel sterkte!!
Aaah wat balen meid. Ik denk wel dat het raak was maar het is gwn een zeer vroege miskraam. Veel sterkte en hopelijk is het snel raak.
Hoe kan dat ik snap het niet ? Vroeg miskram? Ik heb geen Krampen gehad en na 4 dagen overtijd heb ik gewoon menstruatie na miskram als dat klopt wordt het nu nog moeilijker om zwanger te worden