Hoi! Ik heb vandaag een ovulatietest gedaan van clearblue: smiley Die van sensitest gaf wel een tweede streepje, maar zeker niet zo donker als de controlestreep.. Welke moet ik nu vertrouwen?
Volgens mij geeft sensitest niet altijd een knaller toch? Ik zou uitgaan van de cb. Bij mij loopt deze altijd synchroon met echo's in het ziekenhuis, waarop te zien is dat er een ei op knappen staat. Ik gebruik cb en 2besure testen.
En heb je dan altijd maar 1 positieve ovulatietest? Ik heb de neiging om nog verder te testen, maar dan maak ik mezelf misschien helemaal gek
Bij mij werd die clearblue ook altijd als eerste positief, ik had meestal dezelfde dag nog toch een knaller op de dipsticks (ik testte ook met beiden). Ik denk dat de clearblue het juist heeft, voor de zekerheid kan je nog even doortesten (en alvast klussen )
Vandaag waren ze allebei positief!! (Eerste keer in 3 maanden dat ik een positieve test heb) Hoe lang blijven ze nu in principe positief om van een LH piek te kunnen spreken? Morgen zouden ze al wat minder moeten knallen?
Normaal heb je 1 of 2 dagen positieve testen, maar je kan nu gewoon van je piek spreken. Als ze daarna weer afnemen kan je stoppen met testen. Veel dames meten daarna een soort van tweede piek (zeker als je met gevoelige testen meet), maar die heeft geen betekenis. Ik zou aanhouden dat je ei binnen 48u na je positieve clearblue springt. Klussen maar dus!