Beste (zwangere) dames!! Ik open dit onderwerp omdat ik graag met andere dames wil praten over de zwangerschapstesten en het zwanger zijn. Zelf zijn we na 3 maanden proberen (waarvan de 1e 2 maanden met clomid 50) zijn we in de 3e maand zwanger geraakt met combinatie eenmalige ovitrelle spuit. Hier een foto van mijn testen. 1 ervan ( de roze trekpleister is een ovulatietest!) Zelfs die knalde helemal roze! Ik weet het wat een testen in 2 dagen tijd maar ik kon het niet bevatten en toch nog steeds niet. Ik zou nu ongeveer 4 weken moeten zijn. Ik heb zo een 4 dagen voor NOD getest denk ik. Aangezien dit keer mijn eisprong op dag 12 of 13 was dus denk ik eerder mijn NOD dag zou moeten zijn. Mijn gemiddelde cyclus is circa 28 dgn.
Misschien een rare vraag dames maar kan het nog steeds niet bevatten. Wat vinden jullie van de testen? Positief? Begin wel wat last te krijgen van buikpijn. Een soort trekkend spierpijn achtig gevoel. Voor de rest nergens last van?
meid, als ik jou was zou ik me geen zorgen maken hoor! de digitale test van cb zonder indicator heeft meer hcg nodig dan een kruitvat test. als deze zwanger zegt, ben je echt zwanger hoor ik snap je onzekerheid best, maar je bent echt overduidelijk zwanger. gefelicteerd en ga nu maar lekker genieten
Haha heerlijk, je bent zo zwanger als het maar kan. En dat trekkerige gevoel is heel normaal. Bij mijn zwangerschappen dacht ik altijd dat ik toch ongesteld zou worden, zo voelde het. Maar hoort gewoon bij de zwangerschap. Gefeliciteerd!!
Gefeliciteerd meid! Lekker van genieten nu. Enne, bedankt voor de foto. Kan ik mijn man laten zien dat mijn testgedrag nog best mee val.
@Scrat, haha wat een leuk berichtje dank je wel! Nu voel ik me niet meer de enige test verslaafde. Het liefst doe ik ze elke dag voor zekerheid en omdat het gewoon leuk is natuurlijk maar alleen niet voor mijn portemonnee Hoever ben jij nu? Is het je eerste?
@Scrat, zoals je ziet ben ik nog een groentje op de site ik zag niet dat je al bezig bent voor de 3e spruit wat leuk!! Nog even kan je ook testen. Heb je een goed gevoel? Zijn er nog andere dames die net zwanger zijn en getest hebben??!!
Haha. De andere 2 keer heb ik t geluk gehad dat t ronde 1 raak was, dus heb wel n beetje hoop, al begrijp ik dat t elke keer anders kan zijn natuurlijk. Ik begin ook al vrij vroeg met testen, gewoon omdat ik te nieuwsgierig ben, maar dat is manlief gelukkig ook, dus dat scheelt weer.