Ik moet eerlijk zeggen dat ik niet helemaal weet wanneer mijn ei was maar als ik kijk naar de dagen dat we geklust hebben moet het ongeveer een dag of 15 zijn geweest.. En dan was hij bij mij die zondag nog omo wit en de dinsdag erna had ik een knalstreep! Al wist ik al een week ervoor dat ik zwanger was maar testte niet positief hahaha mijn gevoel zei al genoeg. Toen ik positief testte nog wel een 2v5 van kruidvat erachter aan gedaan. Las wel hier en daar dat de action testen een hoog hcg waarde nodig heeft.. Maar of dit ook echt klopt? Je mag binnenkort weer testen?
Op 12 dpo had ik een héél licht roze streepje, terwijl kruidvat en clear blue toen al veel duidelijker waren.
Ja ik zit nu op 9 of 10 dpo. Vrijdag of zaterdag is mijn nod. Bij mijn zoontje testte ik met kv 2v5 op 9dpo positief (heel licht). Vroeg me af of deze ook zo vroeg gebruikt kunnen worden. Gister testte ik negatief ermee, maar snap dat dat veel te vroeg is haha
spannend!! Ik hoop voor je een goede test! Maar idd is wat vroeg haha heb je een voorgevoel? 😁
11 dpo geen tweede streepje, 15 dpo wel twee streepjes. Ze hebben wat meer hcg nodig dan kruidvat of clear blue met weken indicator. Een voordeel is dan wel dat je niet zomaar valse streepjes krijgt.
Dank jullie wel voor jullie reacties! Ja ik heb weer 4dpo 3 dagen griepverschijnselen gehad (had ik ook bij mn eerste zwangerschap) en daarna 3 dagen een drukkend gevoel in mn baarmoeder/bekkengebied. Ook heel moe erbij en die specifieke moeheid heb ik ook gehad in mn eerste zwangerschap. Alsof je met een loden vest aan loopt. Dus voor mij wel voortekens. Gister alleen ineens felle steken en sindsdien voel ik vrij weinig, dus ben bang dat het niet goed is gegaan met innestelen.. Tja geduld he 😉
Ik testte vorig jaar 9dpo positief. Daarna liep hij mooi op, 27-5 was nod, onze dochter is nu alweer ruim 4 maanden! Foto bijgevoegd.