Sollicitatie: eerst de afwijzingen of....?

Discussion in 'De lounge' started by Trees, Mar 19, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Trees

    Trees Niet meer actief

    Even benieuwd. Mijn man heeft intern gesolliciteerd. Vanmiddag heeft hij een kort gesprek met de uitslag. Van alle kandidaten krijgt hij als laatste de uitslag. Is dat positief of negatief of maakt het niks uit? Doe je eerst de afwijzingen of juist eerst de toezeggingen?

    Ik ben ongeduldig :D
     
  2. silvermist

    silvermist Niet meer actief

    ligt aan de werkgever, wachten dus ;)
     
  3. Trees

    Trees Niet meer actief

    Daar was ik al bang van. Ik hoopte dat er stiekem een soort ongeschreven regel bestond dat je eerst gaat afwijzen en het leukste tot het laatste bewaard. dat zou ik namelijk zelf wel doen :D
     
  4. Syl72

    Syl72 Bekend lid

    Mar 14, 2008
    817
    176
    43
    Geen verstand van. Maar het lijkt mij het meest logisch dat ze degene die het is geworden, dit het eerst laten weten. Als ze nu iedereen afbellen en de laatste is het geworden, maar die haakt ineens af, dan kunnen ze weer iemand terugbellen zo van...eeh sorry foutje, kom toch maar wel. Spannend. Succes!

    Edit: Ik hoop dat ik er met mijn logica naast zit!
     

Share This Page