Hallo! Ik ben al op de helft van mijn zwangerschap dus het word es tijd om te kijken na kinderwagen . Ik heb mij oog op de Tutek Ambero Eco Leather wagen laten vallen (Tutek Ambero Eco Leather Kinderwagen | MamaLoes Babysjop)vanwege de prijs + alle spullen inclusief. Maar hij klinkt net iets mooi om waar te zijn. Kortom ik vroeg mij af of iemand ervaring heeft met deze wagen en hoe ie bevalt.
Eerst op t verkeerde forum, dan doet de link het niet gaat lekker zo . Tutek Ambero Eco Leather Kinderwagen | MamaLoes Babysjop
Voor 600 euro moet je echt wel een wagen kunnen kopen die fijn is! Heb je al eens gekeken naar mutsy? Bij baby en tiener megastore zag ik die laatst voor minder dan deze wagen
Ik vond Tutek ook erg mooi en ben even wezen kijken. Wij vonden hem niet soepel rijden, ging best moeilijk. Daarom is het hem niet geworden helaas. Hij ziet er inderdaad erg mooi uit, maar dat hij soepel en makkelijk moet rijden is ook belangerijk natuurlijk.