Advies gevraagd (relatie loopt niet lekker, man kijkt 'filmpjes')

Discussie in 'De lounge' gestart door Liebeskind, 31 mei 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    Nee ik vertel dat niet, maar als mijn man er iets over vraagt ben ij er wel eerlijk over en ik ga niet mijn geschiedenis lopen wissen
     
    DastyQueen vindt dit leuk.
  2. xNadine

    xNadine Actief lid

    27 jul 2016
    383
    39
    28
    Hahaha hier nog eentje :rolleyes: mijn vriend en ik zouden het van elkaar absoluut niet pikken als de ander porno zou kijken, en al helemaaaal niet als dit stiekem gebeurd en de ander er bij toeval achter moet komen. Het huis zou hier echt te klein zijn..

    TS, ik zou er in jouw geval wel degelijk weer over beginnen. Het feit dat hij het stiekem doet en er ook niet over wilt praten en het nu zelfs verbergt door de zoekgeschiedenis te verwijderen, plus dat je aangeeft dat hij je niet echt meer aantrekkelijk lijkt te vinden, maakt toch dat er wat mis is, denk ik. Je voelt je zelf er ook niet comfortabel bij, en dat is toch wel de bedoeling in een relatie, dat je je geliefd voelt door elkaar en dat je het gevoel hebt dat je de ander kan vertrouwen. Ik krijg de indruk dat de situatie je onzeker maakt, wat ik heel goed begrijp, maar het is wel de bedoeling dat je je gerespecteerd, gewild en geliefd voelt door je partner. Ik zou het dus wel weer aankaarten als ik jou was, en anders aan je man voorstellen om in relatie therapie te gaan. Heel veel sterkte!
     
  3. Nic1976

    Nic1976 Fanatiek lid

    27 okt 2009
    4.545
    732
    113
    Absoluut dit!
     
  4. Nescio

    Nescio Niet meer actief

    Ik ben het hier mee eens.

    Het porno kijken an sich is geen probleem, maar de combinatie met geen aandacht voor jou is wel heel vervelend. Ik zou dus aangeven dat je merkt dat jullie de laatste tijd wat uit elkaar gegroeid zijn, dat je dit jammer vindt en dat je hem mist.
     
  5. Rataplan

    Rataplan Fanatiek lid

    25 apr 2015
    1.534
    107
    63
    Of gewoon lekker samen gaan kijken
     

Deel Deze Pagina