Wie heeft er een webshop (liefst in kinderkleding) en mag ik wat serieuze vragen stellen? Ik hoor graag wie ik een pb mag sturen!
Gaat om vragen als: Heb jij een ondernemensplan geschreven? Wat was je start kapitaal? Hoe doe je het met inkopen? Welke maten en voor welk bedrag? Elk seizoen of tussendoor of... Wanneer heb jij sale op je webshop en hoe vaak en hoeveel? Hoe maak jij reclame? Welke retour voorwaarden heb jij? Welke groothandel heb jij vor dozen en plastic om de kleding in te verpakken? Gebruik je iets als mijnwebwinkel.nl of is de site zelf gebouwd Etc
Je mag mij best een pb sturen. Ik verkoop alleen geen kleding, ik weet dus niks van inkoop ed. Er is ook een club voor moeders met een webwinkel. Daar kun je ook lid van worden en deze vragen stellen!
Mijn vriend heeft een webwinkel met showroom waar je bestelling kunt afhalen. Geen kleding, maar je mag me best een pb sturen.
Tnx meiden! Ik zal even kijken of het zin heeft om mijn vragen aan jullie per PB te sturen. Het makkelijkst is een aantal mensen die ook een webshop hebben.
Ik heb geen webshop, wel gewerkt voor een webshop. Heb je daar wat aan? Ze hadden een winkel en ik regelde alkes voor de webshop.
Ik heb een webshop in baby-en kinderkleding. Je mag me wel een PB sturen. Weet niet of ik al je vragen kan beantwoorden, ben zelf bijna een jaar gestart, dus nog niet zo lang en ik moet zelf dus ook nog veel dingen uitzoeken.