Ik moet het even kwijt. Wij gaan verhuizen! We zijn bezig met de laatste fase van de financiering rondmaken en dan hebben we ons 1e huis gekocht! Link is op verzoek verwijderd. Dankzij de starterslening kan het door gaan! En net op tijd, want ik hoorde van de makelaar dat het potje weer leeg is bij de gemeente! Vorige week vrijdag kregen we de toewijzing en heb zojuist de offerte getekend en wel op de bus gedaan! JOEPIEJOEPIEJOEPIE!!!
Gefeliciteerd!! Weet alleen niet of het slim is om je nieuwe huis er op te zetten met adres enzo. Je weet maar nooit!!
Och ik zie er niet zoveel naars in...Maar bedankt voor de waarschuwing. Zal de link dalijk weer weg halen. BEdacht me dat ik beter gewoon de link er neer kon zetten, want anders gaan mensen toch vragen offie op funda staat ofzo
Dat is zo. Tja ik ben er altijd heel huiverig voor hihihihi. Maar leuk!! Wanneer gaan jullie verhuizen? Of moet je eerst nog gaan klussen?? Hoop voor je dat het dan wat koeler is dan deze tempratuur want dan smoor je weg .
Wat leuk! Wij hebben ook onlangs een woning gekocht met een starterslening van de svn. Heb je alles al rond qua financiën, hypotheek en starterslening? Hou er wel rekening mee dat het erg lang duurt voordat de svn je heeft getoets, een offerte heeft gestuurd en voordat het echt helemaal rond is. Ik heb er echt heel vaak achteraan moeten bellen! Dus als je nog vragen hebt over de starterslening, stel ze gerust.
Consider bedankt. We hebben het met de SVN al bijna rond, hebben de toewijzingsbrief met het bedrag en alles gehad. Heb zojuist de offerte van de bank getekend en teruggestuurd en een kopie daarvan met het taxatieraport naar de SVN gestuurd. Dus nu is het wachten op de offerte van de SVN geloof en dan kan de boel rondgemaakt worden. Het duurt idd erg lang. Wij hebben de aanvraag op 20 mei gedaan en 9juli de toewijzing ontvangen dus dat heeft bijna 2 maand geduurt.
Dat doen ze expres van de woningbouw. Zodat mensen iig gaan reageren en niet op de foto's afknappen ofzo. Als je de rest van de woning wil zien, dan moet je mee loten.
Dit is de tuin (de woning stond al een paar maand leeg en is ook helemaal leeggehaald al dus de foto's die ik plaats zijn van een oningericht huis zonder vloer oid)
De ultra hippe kleuren die de vorige bewoners op de muur hadden... THANK GOD!!! is het behang en geen verf
Zoals jullie zien hadden de vorige bewoners niet echt goeie smaak We worden dus nog druk met schilderen(kozijnen en deuren zijn citroengeel) en behangen(wij vinden blauw en groen op de muur niet zo mooi hahahahaha)