Nou dames ik kan morgen terecht voor een echo! Het bloeden is wel wat minder nu alleen bij het afvegen na het plassen.. hopelijk zit alles goed!
Spannend meid! Laat je t ons weten? Ik heb tijdens mijn zs ook bloedverlies gehad en nooit een knaltest...maar dl is inmiddels al 25 mnd
Ja ze zei ook dat ze twee kunnen zijn.. en dat eentje wel weg is of allebei zijn nog levend Ik weet het niet we hopen op hartfunctie morgen!
Dat was bij mij het geval. Het waren er twee, toen kreeg ik heftige bloedingen en liepen de testen terug. Uiteindelijk is mijn dochter overgebleven en die loopt hier als zesjarige meid rond... Ik duim voor je
Nou dames hier ben ik dan, ik bloed nogsteeds bij het afvegen Maar het is dus zo dat ik een verdwijnende tweeling had?!?! Mooie hartfuntie bij overgebleven kindje en een lege vruchtzakje.. en gezien de bloeding die ik had heeft de vk gezegd dat het vanaf het begin mis ging met wat erin moest zitten zegmaar.. gelukkig maakt de kleine het goed ookal is het best vroeg maar het had ook anders kunnen zijn!
Ergens verdrietig, maar laten we van het goede uitgaan! Dat dit kindje mag uitgroeien tot een mooi babietje dat over een kleine 8 maanden in jullie armen ligt! Gefeliciteerd!
Dankjewel ellada! Zeker ergens verdriet want vorig jaar had ik ook een mk maar ergens voel ik me gelukkig wnt ondanks het verlies komt er hoogstwaarschijnlijk een nieuw leven in ons leven!
Ik wil je toch even feliciteren met het kleine wonder in je buik. Het zal een dubbel gevoel zijn, maar ik hoop voor jou met +/- 8 maand dat je de kleine kan vasthouden! ❤