Met de sint komt mijn oude brio treinbaan van de zolder leuk leuk maar...ik zou het graag willen uitbreiden. De sint heeft een bedrag gezegd waar ik zo iets mee kan kopen. Alleen ik zie nu dat er electrische brio treinen zijn. Helemaal hip dacht ik zo. alleen die prijs 1 treintje al 30 euro! Bestaat er een "nep" merk die er wel op past maar met een schappelijk prijsje?
kijk even op limango die hebben nu Brio sets in de aanbieding zodat je een set hebt voor 30 ipv 1 trein. Je moet wel even aanmelden (maar ze geven deze week de prijsvraag weg op zw dus neem aan dat het wel goed zit)
Hebben jullie geen speelgoedwinkel voor houten speelgoed in de buurt? Die hebben vaak ook merkloos spul dat gewoon op Brio past en wat vriendelijker geprijst is. Mijn zoon is dol op Thomas de Trein en heeft daar wel wat van maar het meeste is toch aangevuld met merkloos. Ik ga volgende week in ieder geval even kijken bij De Tondeldoos in Doetinchem, die heeft een flink assortiment. met z'n verjaardag kreeg zoonlief een dubbele brug, die van Brio kost 30 wat de merkloze doet weet ik niet. Denk niet dat vriendin dat er aan uit gegeven heeft gezien dat hij nog een treincadeautje van haar kreeg.
Er zijn heel veel B-merken te vinden. Ik zou beginnen op internet, kun je ook mooi alles vergelijken ed. Op houtenspel (met bekende voor- en achtervoegsels) staat bv. een elektrische locomotief van Eichhorn voor 14 euro.