Mijn eerste berichtje, en meteen een vraag Ons zoontje is vier weken oud en spuugt regelmatig wat voeding eruit. Ook 'S nachts. Met als gevolg dat zijn bed en kleren nat worden en hij het koud krijgt. Ik heb al een hydrofiel onder zijn hoofd liggen (en laken en molton om het matras) die ik dan wissel maar die neemt niet voldoende op. Dus ik moet nu ook vaak kleertjes wisselen 's nachts, omdat het daar dan ook in trekt. Allemaal niet zo'n probleem maar ik vind het nogal sneu voor hem omdat hij het dus echt koud krijgt... Mooiste zou uiteraard zijn als hij minder spuugt, maar voor alsnog hebben we daar nog niks op gevonden. De ene dag gaat het hartstikke goed, de andere dag komt er een hoop uit. Hij heeft er gelukkig zelf verder weinig last van (huilt zelden, eet en groeit goed). Iemand een tip hoe ik zijn bedje beter droog kan houden? Alvast bedankt.
Onze dochter spuugt gelukkig niet heel vaak, maar als het gebeurt ben ik blij dat ze nu in een slaapzak op een aerosleep ligt ipv in de wieg onder een deken en met haar hoofd op een hydrofiel. Alle vocht trekt meteen in de aerosleep dus ligt haar hoofdje nog droog en als het over de slaapzak heen is gekomen hoef ik alleen maar de slaapzak om te wisselen, de kleertjes eronder zijn dan nog droog genoeg om aan te houden. De volgende dag de aerosleep, het hoeslaken en de slaapzak in de was en we zijn weer klaar voor de volgende nacht. De aerosleep houdt ook meteen het matras schoon en fris. Wiegendood voorkomen, dat weet ik niet maar hierdoor ben ik toch erg blij met de aerosleep.
Dat klinkt goed! Slaapzakje heb ik al liggen en Aerosleep ga ik dan eens naar op jacht. Gebruik jij ook de speciale hoeslakentjes erbij of gewoon een normale katoenen?
Ik heb wel de speciale hoeslakens erbij, met die gaatjes. Ze zijn niet heel goedkoop, maar wel handig in gebruik, ze zijn namelijk supersnel droog.
Ben vanmiddag naar de babydump gegaan en heb een onderlegger en hoeslaken gekocht. Vanavond meteen proberen I.c.m. De slaapzak. Ben heel benieuwd. Bedankt voor de tip!
Al twee nachten een droog bedje :-D zijn slaapzak is wel nat maar niet door en door dus hij blijft lekker warm. Super fijn! Jup. Maar dat maakt geen verschil, of in ieder geval niet dusdanig dat alles binnen blijft. Helaas...
ons zoontje was ook een flinke spuuger, ik had altijd een dubbel gevouwen flanelen doek onder zn hoofd, en de punten legde ik dan over zn schouders heen... zoontje lag ingebakerd in de puck dus bleef netjes liggen. en dan deed ik s nachts na de nachtvoeding een schone flanelen doek onder zn hoofd. zo bleef de puck schoon en hoefde ik zn bed niet steeds te verschonen.