Persoonlijk vind ik een aerosleepdekje/matrasje overbodig. Ik gebruik een motonhoes en een moltononderlegger. Het matrasje is nog schoon. Ik begreep van een vriendin dat ze idd makkelijk te wassen zijn de dekjes maar dat het errug lang duurt voor dat ze droog zijn. Wat ik nog veel enger vind zijn de gelzakken waar jullie het over hebben! Als daar een scheur in komt... Een metalen kruik gebruik je met warm water in en niet zoals vroeg met kokend water. Warm water (net als het badje temp) zorgt ervoor dat je kind niet verbrand en alleen maar in warm water ligt en nat wordt.
Nijn, Dat mag.. Een gelzak ligt nooit los maar in kruikzak, en nooit tegelijk met kind. De temp kun je net als met water in de kruik zelf bepalen trouwens.
Wat boeit het dan of je nou een gelzak of metalen kruik neemt als het toch niet samen met het kind ligt.
Niks. Maar ik voel me gewoon niet prettig bij zo'n metalen warmwater kruik. Fijn dat er een alternatief is dus
Ja, registreert beweging, heel nauwkeurig. Ik heb dees: Voorkom Wiegendood - Luvion Babysense - Wiegedood en SIDS. Soms worden ze vergoed door je verzekering. En Um: gelzak ging NOOIT met het kind in de wieg, hallooooo!!!!
Een kruik is meer werk en je loopt de behoorlijk grote kans om met je slaperige hoofd je tengels te verbranden bij het gieten .
Nee hoor, ik gebruik helemaal geen warmwaterkruik, te veel werk, daar ben ik te lui voor . Maar even los daarvan, het ging over de Aerosleep in combi met water, en dat mag ook met lauw water niet, omdat het erin blijft staan. Maar natuurlijk wel erg benieuwd hoe je in de winter een bedje warm krijgt met een kruik op temperatuurtje badwater .
Oh ik denk dat ik echt ontaard ben en dat de regels van 4 jaar terug ook wel anders waren. Geen aerosleep, metalen kruik met kokend water in het bedje bij de baby aan het voeteneind (alleen bij de eerste dan want die hield zich slecht warm, maar niet tegen het kind aan dus) en allemaal buikslapers haha. Overigens legde de kraamhulp op de eerste dag ook gewoon de kruik aan het voeteneind bij mijn jongste als hij naar bed ging.
Een beetje verkoopster had er meteen een aerosleep matrasje bij geadviseerd Op onze offerte van de vorige keer (zw.schap ging laat mis helaas) Stond: 1 Aerosleep matrasje 2 as dekjes 4 as hoeslakentjes (!!) (want anders blijft u wassen mevrouw) om mee te starten.. Dat zijn pas verkoopstunts.. en wie tuinde er emotineel in? Ikke..
Ik heb een gewoon matrasje (wel een dure van Babypark!) dan een Aerosleep top en hoes eromheen.. Ik ben er heel blij mee! Mijn matras blijft lekker schoon en ze slaapt best veel op haar buik.
hier ook met het verschil dat onze dochter een zijslaper was. Ik wordt altijd een beetje allergisch voor al die nieuwe dingen.. dus ts, ik zeg niet doen.
Haak even in op het gebruik van heet water kruiken en de aerosleep. Dit mag dus wel in combi gebruikt worden. We hebben hier pas nog bij een bijscholing uitleg over gehad (ben kraamverzorgende). Bij ons mogen ze dan ook gewoon gebruikt worden. Het houd zelfs de warmte beter vast is ons verteld. Even offtopic nog. En daarbij wat doe je als je kindje ondertemp heeft en je geen kruiken hebt om je kindje mee te verwarmen. Die moet dan echt tussen de kruiken liggen hoor. (mama is overigens ook een goede kruik, maar je kan niet 24 uur met je kind op je borst liggen). Als de temp niet omhoog gaat moet je naar het ziekenhuis met je kleintje. Ook niet de bedoeling lijkt me. Zo'n elektrische kruik of bellywarmer wordt toch minder warm, dan een kruik met kokend water. Onze organisatie werkt nog steeds zo. Ze zetten het niet voor niks op de uitzetlijsten. Bij onze organisatie gebruiken we liever niet die elektrische kruiken en de belly warmer (protocol). Maar ouders beslissen nog altijd wel zelf, en we schrijven dat dan op in het zorgplan.
Niks mis mee hoor, worden nog steeds verkocht. Ik heb er ook 2 (kindje wordt begin november verwacht..) Gewoon heet water in doen, niet gekookt en een hoes eromheen. Werkt prima. Natuurlijk kan je wel een Aerosleep kopen. Werking is echter nooit bewezen. Schoonzus en broertje hebben er 1 in de kinderwagen en in het bedje en ze zeiden zelf er spijt van te hebben deze te hebben gekocht en als ze nu weer voor de keuze staan ze dit zeker niet meer aan laten smeren. Een hoop geld voor schijnveiligheid...
Ik ben enorm tevreden over het product. Met dit warme weer zweten ze bijv minder omdat het voor een goede luchtcirulatie zorgt . Beeb is nu 7 maanden slaapt op buik en tja natuurlijk kan ie zelf hoofd optillen om niet met neus in matrasje te komen maar deze topper is dan ook puur gevoel . Vind de luchtcirulatie het belangrijkste en dat hebben maar weinig tot geen matrassen! Ik gebruikte trouwens om het bedje voor te warmen en 1e nacht een elektrische kruik en dit is een van de veiligste oplossingen. Een metalen kruik raad ik echt af, levensgevaarlijk! Elektrische kruik: Belly warmer, blijft niet zolang als een metalen kruik warm(3 uur ong) maar is zo makkelijk om op te laden: 3 min in stopcontact en stekker er weer uit en klaar! Gebruikte hem zelf ook en nog steeds, ideaal!
Heb een tijd terug een artikel van de stichtig wiegedood gezien waarin ze het afraade. Mensen gingen teveel op dat ding vertrouwen. Op de site raden ze iig af om buikslapers niet op een aerosleep te leggen. Zegt denk ik wel genoeg.
Sorry maar een metalen kruik levensgevaarlijk? Doe even normaal, die dingen worden gewoon nog aangeraden en heb nog nooit meegemaakt dat er 1 lekte, ook nooit verhalenn over gehoord. Gewoon goed dichtdraaien.