Ik heb van mijn schoonzus een wiegje gekregen met een Aerosleep erin. Helemaal fijn. De kleine zal ook inderdaad de eerste tijd in het wiegje bij ons op de kamer komen te slapen. Maar nu vraag ik me af.. kan ik straks in het grote ledikant de Aerosleep wieg-formaat niet gewoon over dwars neerleggen onder het hoofdje, zodat ik hem daar ook nog kan gebruiken?
Dat kan natuurlijk wel, maar als de kleine toch een beetje verschuift ligt hij en niet meer op met z'n hoofdje. Ik vond het vooral ook erg fijn, ook toen ze wat ouder werd. Dat het volledige matras beschermt was tegen spugen enz.
Dat, inderdaad: matras beschemd tegen spugen. Hier laatst gehad dat ZL huilend in zijn eigen k*ts lag, en het matras gered was door de aerosleep (en zl dus niet helemáál lag te zwemmen erin, want veel was erin weggezakt. Ja vies verhaal, sorry...). Wij hebben om die reden een tweede a.s. gekocht, ledikantmaat. Wel dure krengen, trouwens: 70 euro!!